Księga na wpisy od gości weselnych. Okładka wzbogacona o motyw z grafiką wianuszka.
search
 • Księga na wpisy od gości weselnych. Okładka wzbogacona o motyw z grafiką wianuszka.
 • Okładka księgi gości wzbogacona jest motyw w postaci liliowych oraz różowych kwiatów.

KSIĘGA GOŚCI weselnych Kolekcja LiMarte BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto
Śliczna księga gości z liliowym motywem to kwintesencja delikatności! Wybierz ją i zapewnij sobie przepiękną pamiątkę! MEGA HIT - wybierz kolor kartek księgi! Księga gości personalizowana z pewnością sprawdzi się jako niezwykła atrakcja. 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Śliczna księga gości z liliowym motywem to kwintesencja delikatności! Wybierz ją i zapewnij sobie przepiękną pamiątkę! MEGA HIT - wybierz kolor kartek księgi! Księga gości personalizowana z pewnością sprawdzi się jako niezwykła atrakcja. 

Opis:

 • Prostokątny album w białej, sztywnej oprawie zdobiony personalizowaną okładką z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu. Okładki nie zdobi zwykła kartka z personalizacją, ale nadruk nanoszony jest bezpośrednio na nią; wykonywany jest mega nowoczesną i trwałą metodą! Na okładce widnieje grafika przedstawiająca delikatne kwiaty w postaci wianuszka, z kolekcji LiMarte. Całość zachowana jest w jasnej kolorystyce, wpisującej się w najnowsze trendy ślubne.
 • Wszystkie karty księgi są czyste w białym lub czarnym kolorze! Dzięki temu, że kolor kartek jest z możliwością wyboru, można ją idealnie dopasować pod indywidualne zapotrzebowanie. Dekoracyjną czcionką na okładce wykonamy napis Księga Gości.

Zastosowanie:

 • Taki album będzie piękną pamiątką po Weselu - każdy z gości powinien umieścić w księdze indywidualny tekst z życzeniami dla Młodej Pary, bądź zabawną radę, którą Młodzi będą mogli wykorzystać w małżeństwie. Wypełniona księga gości będzie stanowić niezwykłą pamiątkę z ceremonii zaślubin. Pozwoli wracać wspomnieniami do tego wyjątkowego wydarzenia.
 • Księga gości idealnie wpisuje się w najnowsze trendy ślubne, ponieważ posiada nowoczesny wzór graficzny. Z pewnością sprawdzi się jako pomysłowa atrakcja dla zaproszonych bliskich osób. Warto zadbać o odpowiednie atrakcje dla gości weselnych, aby zapamiętali ten dzień na długo! Chętnie umieszczą wewnątrz życzenia, wpisy, fotografie, które po uroczystości sprawdzą się jako pamiątka.
 • Dzięki pustym stronom oprócz wpisów można umieścić w księdze również pamiątkowe zdjęcia czy drobiazgi kojarzące się z dniem ślubu. W szczególności jest to świetny dodatek, który można wykorzystać, gdy na weselu znajduje się przykładowo fotobudka. Całość może wzbogacić specjalna instrukcja do księgi gości, która również pochodzi z kolekcji LiMarte. Z pewnością stworzycie spójną aranżację wnętrza sali weselnej, wykorzystując do tego dekoracje w jasnej kolorystyce.

Wymiary:

 • 22 cm x 31 cm
 • 50 kartek (100 stron)

Zobacz także