Skrzynia na wino z akrylowym frontem, na którym są podziękowania dla rodziców od młodej pary
search
  • Skrzynia na wino z akrylowym frontem, na którym są podziękowania dla rodziców od młodej pary
  • Stół weselny udekorowany w stylu botanicznym z elementami dekoracyjnymi z kolekcji Botanica oraz dużą ilością zielonych roślin

SKRZYNKA drewniana podziękowanie DLA RODZICÓW Botanica

72,98 zł
Brutto

Cudowny prezent dla Rodziców w formie drewnianiej skrzyni na alkohol opatrzony Waszymi imionami oraz datą ślubu. Na wieku znajduje się motyw graficzny kolekcji Botanica.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Drewniana skrzynka na wino, z motywem botanicznym na frontowej ściance z akrylu to nie tylko funkcjonalny przedmiot, ale również piękna pamiątka, która zostawi niezapomniany ślad w sercach Waszych rodziców. To piękny sposób na zapakowanie ulubionego wina rodziców, który będzie ślubnym podziękowaniem od młodej pary.

  • Ta drewniana skrzynka zachwyca swoim wyjątkowym designem. Na transparentnym froncie znajduje się uroczy motyw botaniczny, który wprowadza delikatność i elegancję do jej wyglądu. Starannie wykonana z najwyższą dbałością o detale, skrzynka emanuje jakością i trwałością. Wykorzystanie trwałego drewna zapewnia, że to podziękowanie będzie solidnym opakowaniem na ulubione wino rodziców. Dodatkowym udogodnieniem jest uchwyt z grubego sznura. Na szybce, oprócz wspomnianej grafiki znajdą się także podziękowania ślubne z imionami pary młodej i datą ślubu. W produkcie można wybrać rodzaj dedykacji: dla rodziców, dla mamy lub dla taty.
  • Ta skrzynka to nie tylko ozdoba, ale także praktyczny element. Idealnie nadaje się jako pojemnik na butelkę wyjątkowego wina, które chcielibyście podarować swoim rodzicom w tym wyjątkowym dniu. Możecie również umieścić w niej inne cenne przedmioty, list podziękowań czy inne drobne upominki, które chcielibyście przekazać jako wyraz swojego wdzięczności. Podarowanie tej skrzynki jako prezentu dla rodziców to symboliczne wyrażenie głębokiej wdzięczności za ich wsparcie, miłość i obecność w Waszym życiu. To gest, którym można podkreślić, jak bardzo doceniacie ich rolę i wkład w Waszą historię miłości. Skrzynia na wino to wbrew pozorom wyjątkowy prezent, który łączy w sobie estetykę, praktyczność i sentyment. To symboliczne podziękowanie dla Waszych rodziców za ich wsparcie i miłość w dniu Waszego ślubu. Transparentny front skrzyni rodzice mogą wysunąć i wyeksponować jako oddzielną pamiątkową tabliczkę.
Wymiary:
  • wysokość: 34,5 cm, szerokość: 11,5 cm, głębokość: 10 cm.

Ważne:
  • przedmiotem zakupu jest drewniana skrzynia BEZ butelki widocznej na zdjęciu.

Zobacz także