Krówki położone na karmelowym talerzu. Białe papierki dekorowane liśćmi paproci i złotym napisem z podziękowaniem.
search
 • Krówki położone na karmelowym talerzu. Białe papierki dekorowane liśćmi paproci i złotym napisem z podziękowaniem.
 • Przykładowa aranżacja stołu weselnego z elementami kolekcji Botanica.

KRÓWKI personalizowane Kolekcja Botanica 12szt

23,98 zł
Brutto

Hit! Spersonalizowane słodkości na Waszym weselu. Podziękowania z grafiką dedykowaną z naszej topowej kolekcji Botanica.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Hit! Spersonalizowane słodkości na Waszym weselu. Podziękowania z grafiką dedykowaną z naszej topowej kolekcji Botanica.

 • Krówka z wyjątkowo piękną grafiką Botanica dzięki nowoczesnym roślinnym akcentom przenosi nas w klimat imprezy weselnej w stylu garden party. Na etykiecie widnieje napis: Dziękujemy z jednej strony oraz Waszymi imionami i datą ślubu z drugiej strony. Jesteśmy dumni, że nasze krówki to polski produkt, wytwarzany z pasją i dbałością o najwyższą jakość. Każdy kawałek to wyjątkowa kompozycja smaków, a grafika Botanica dodaje im niepowtarzalnego uroku. Dzięki personalizacji z Waszymi imionami i datą ślubu goście będą mieli nie tylko słodką pamiątkę z Waszego wesela, ale również unikalną i wyjątkową pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

 • Krówka będzie przepyszną niespodzianką i miłym upominkiem dla gości przybyłych na wesele, może być podana z na przyjęciu weselnym z kawą lub rozdawana gościom po złożeniu życzeń. Idealne podziękowanie dla gości jako słodki upominek możesz umieścić w dekoracyjnych pudełeczkach czy wsypać do szklanych mis – dzięki pięknej grafice zawsze będą prezentowały się wyjątkowo Nasze krówki stanowią przepyszną niespodziankę i miły upominek dla gości przybyłych na Wasze wesele. Można je podać podczas przyjęcia weselnego z kawą lub wręczyć gościom po złożeniu życzeń. Są doskonałym podziękowaniem dla gości, a jako słodki upominek mogą być umieszczone w dekoracyjnych pudełeczkach lub wsypane do szklanych misek - dzięki pięknej grafice zawsze będą prezentować się wyjątkowo.

 • Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty spersonalizowanych słodkości. Wraz z nimi Wasze wesele zyska dodatkowy urok i sprawi, że goście poczują się wyjątkowo docenieni i mile zaskoczeni. A Wy będziecie mieć pewność, że na Waszej uroczystości goście zostaną obdarowani czymś nie tylko smacznym, ale także pięknym i pełnym miłości detale
Wymiary:
 • ok. 7 cm x 2 cm; grubość ok. 1,5 cm.

Ważne:
 • przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
 • cena dotyczy 12 sztuk,
 • składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, mleko w proszku, margaryna, aromat.


Zobacz także