Księga gości z modnym wzorem graficznym. Z kolekcji Fioletowy Ślub.
search
 • Księga gości z modnym wzorem graficznym. Z kolekcji Fioletowy Ślub.
 • Księga gości z modnym wzorem graficznym. Z kolekcji Fioletowy Ślub.
 • Księga gości z modnym wzorem graficznym. Z kolekcji Fioletowy Ślub.
 • Księga gości z modnym wzorem graficznym. Z kolekcji Fioletowy Ślub.

KSIĘGA GOŚCI weselnych Fioletowy Ślub BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Przepiękna księga gości z motywem anemonów to idealny wybór na ślub i wesele! MEGA HIT! Księga gości personalizowana z motywem kwiatowym to dodatek, którego nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu weselnym. Model z naszej oferty nie tylko pięknie się prezentuje, ale też zaskakuje białymi i czarnymi kartkami. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z niską cenę. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przepiękna księga gości z motywem anemonów to idealny wybór na ślub i wesele! MEGA HIT! Księga gości personalizowana z motywem kwiatowym to dodatek, którego nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu weselnym. Model z naszej oferty nie tylko pięknie się prezentuje, ale też zaskakuje białymi i czarnymi kartkami. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z niską cenę. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Opis:
 • Księga gości personalizowana z motywem kwiatowym zachwyca i przyciąga uwagę. Jest niezwykle stylowa. Wystarczy tylko spojrzeć na okładkę. Znajduje się na niej dekor przedstawiający kwiaty. Część pęków jest otwarta i dojrzała, a część dopiero się budzi, co symbolizuje Wasze uczucie – mocne i stabilne. Ale oznacza to także, że nadal musicie się starać i wzajemnie wspierać.
 • Subtelna kolorystyka dodaje romantycznego charakteru, ale jest też metaforą szczęścia. Trzeba przyznać, że motyw dekoracyjny prezentuje się niczym namalowany obraz, czyli jak dzieło sztuki. Do tego możemy wykonać na mocnej i trwałej okładce personalizację. Umieścimy tam Wasze imiona wykonane dekoracyjną czcionką. Znajdą się one w samym centrum. Niżej zaś znajdzie się data jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu oraz napis "księga gości".
 • Prostokątny album w białej, sztywnej oprawie zdobiony personalizowaną okładką z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu  - okładki nie zdobi zwykła kartka z personalizacją, ale nadruk nanoszony jest bezpośrednio na nią; wykonywany jest mega nowoczesną i trwałą metodą! Wszystkie karty księgi są czyste w białym lub czarnym kolorze.
Zastosowanie:
 • Księgę gości personalizowaną z motywem kwiatowym warto umieścić w widocznym miejscu. Dzięki temu każdy z gości nie zapomni się do niej wpisać. Obok może też postawić instrukcję z tej samej linii projektowej. W ten sposób stworzycie stylowy kącik wspomnień, który będzie wręcz zachęcać, by w nim usiąść i napisać "coś" prosto z serca.
 • Taka księga może być też prezentem z okazji ustalenia daty ślubu. Narzeczeni mogą ją otrzymać od rodziców czy przyjaciół. Ale również narzeczony może podarować ją miłości swojego życia na znak, że choć nie uczestniczy na 100% w przygotowaniach, to jednak cieszy się, widząc jak wiele radości jej to sprawia. Na pewno wywoła u swojej przyszłej żony wzruszenie. A po weselu już w zaciszu domowym możecie czytać wpisy i życzenia od gości. Zapewne część z nich będzie z humorem. Warto też co roku urządzić sobie tradycję polegającą na przeglądaniu księgi gości. Na pewno sprawi Wam to sporo radości.
 • Taki album będzie piękną pamiątką po Weselu - każdy z gości powinien umieścić w księdze indywidualny tekst z życzeniami dla Młodej Pary bądĽ zabawną radę, którą Młodzi będą mogli wykorzystać w małżeństwie. Dzięki pustym stronom oprócz wpisów można umieścić w księdze również pamiątkowe zdjęcia czy drobiazgi kojarzące się z dniem ślubu
Wymiary:
 • 22cm x 31cm

 • 50 kartek (100 stron)

Zobacz także