KSIĘGA GOŚCI weselnych Only Love BIAŁE/CZARNE KARTKI
search
  • KSIĘGA GOŚCI weselnych Only Love BIAŁE/CZARNE KARTKI
  • Personalizowana księga gości weselnych czarno białe kartki

KSIĘGA GOŚCI weselnych Only Love BIAŁE/CZARNE KARTKI

54,98 zł
Brutto
Wyjątkowa księga na wpisy gości - minimalistyczny design zdobiony eleganckim, złotym i błyszczącym nadrukiem to wyjątkowa, zachwycająca propozycja dla najbardziej wymagających. Czysta, lekka grafika zachwyca swoją elegancją. Zapewnijcie sobie cudowną pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowa księga na wpisy gości - minimalistyczny design zdobiony eleganckim, złotym i błyszczącym nadrukiem to wyjątkowa, zachwycająca propozycja dla najbardziej wymagających. Czysta, lekka grafika zachwyca swoją elegancją. Zapewnijcie sobie cudowną pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu!

Opis:

  • księga gości w minimalistycznym wydaniu - ma białą okładkę z personalizowaną kartą zdobioną motywem ozdobnego napisu "love"

  • okładka zdobiona jest elegancką personalizowaną kartą - nadrukujemy na niej imiona Pary Młodej, datę ślubu oraz napis "Księga Gości", wszystko wykonane jest złotą, błyszczącą czcionką!

  • księga ma czyste, białe kartki

Zastosowanie:

  • księga gości to niezbędny dodatek na każdym ślubie i weselu - dzięki życzeniom gości wpisanym w księgę będziecie mogli w każdej chwili wrócić do wspomnien z najważniejszego dnia w życiu

Wymiary:

  • 22cm x 31cm; 50 kartek (100 stron)


Księga gości weselnych to ważny element uroczystości

Sam ślub to dla Państwa Młodych niezwykle ekscytujące i wyjątkowe wydarzenie. W końcu po wielu miesiącach starań przychodzi ten dzień, który łączy dwie osoby na całe życie. Nie ma w tym niczego dziwnego, że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a każdy detal idealnie dopasowany. Ten wieczór ważny jest również dla najbliższej rodziny Pary Młodej i ich przyjaciół. Młodzi zapraszając bliskie im osoby chcą, aby uczestniczyli w tym ważnym dla nich dniu, dlatego często na weselach umieszczana jest księga gości. Znajduje się ona przy wejściu do sali weselnej lub nieopodal miejsc Państwa Młodych.

Ważne jest, aby wszyscy się do niej wpisali, ponieważ tym samym pozostawiają po sobie pamiątkę i wyrażają szacunek dla młodej pary. Biało-czarna księga gości weselnych na przyjęciu sprawdzi się doskonale. Ma minimalistyczny design i uniwersalne kolory, które pasują do każdego wystroju sali, niezależnie czy jest ono robione w stylu tradycyjnym, glamour czy rustykalnym.

Spersonalizowana księga gości weselnych

Nasza księga gości ma unikalny styl. Na jej okładce widnieje data zaślubin, imiona Państwa Młodych oraz napis love. Każda z liter ma kolor jasnego, lekko połyskującego złota, co nadaje samej księdze elegancji i klasy. Do wyboru ma księga gości czarne i białe kartki. Można więc ją dodatkowo spersonalizować pod tym kątem, aby wpasowała się w styl przyjęcia, ponieważ jest to tak szczególna okazja, a każdy dodatek jest istotny.

Nasza księga gości 100 kartek posiada, więc miejsca nie zabraknie dla nikogo, a wpisy będą niesamowitą pamiątką. Po wielu latach miło będzie wracać do księgi i czytać życzenia, które kiedyś przesyłali zaproszeni goście. Każda z zapisanych stron przywołuje wspomnienia i uśmiech na usta, stając się pamiątką o wielkiej wartości sentymentalnej. Co więcej, wysoka jakość wykonania sprawi, że księga nie ulegnie zniszczeniu nawet po kilku latach, więc warto ją mieć na swoim weselu, a kolejno na swojej pamiątkowej półce we własnym domu, aby kiedyś wrócić do tych wydarzeń.

Zobacz także