Księga gości weselnych z motywem monstery.
search
  • Księga gości weselnych z motywem monstery.
  • Księga gości z motywem liści monstery na okładce. Kolor kartek do wyboru.

KSIĘGA na wpisy i życzenia gości z motywem monstery BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Ta księga gości to eleganckie połączenie natury i tradycji, w której przemyślany design łączy się z funkcjonalnością. Okładka zdobiona subtelnym motywem monstery wprowadza spokojny, naturalny akcent do każdej uroczystości. Zaprojektowana, by stanowić zarówno stylowy element dekoracyjny, jak i przestrzeń na zapiski od serca, staje się bezcennym zbiorowiskiem wspomnień.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nowoczesna księga gości z motywem monstery jest dowodem na to, że klasyczne elementy mogą być prezentowane w innowacyjny sposób. Zieleń roślin na okładce przynosi odrobinę naturalnego piękna do wnętrza. Jest to miejsce, gdzie goście mogą dzielić się swoimi przemyśleniami i dobrymi życzeniami w stylowy sposób.

Karty w odcieniach bieli i czerni są tłem dla liter, które razem tworzą mozaikę uczuć i historii. Ich wysoka jakość gwarantuje, że każde napisane na nich słowo będzie zachowane przez lata, a odmienna kolorystyka stron pozwala na wybór preferowanego tła dla osobistych wiadomości. Personalizacja okładki imionami i datą sprawia, że księga staje się odzwierciedleniem osobistych relacji i ciepła, które goście chcą przekazać parze młodej. Każda strona, zapisana miłymi słowami, staje się piękną pamiątką na lata.

Księga to zbiór momentów, które razem składają się na niepowtarzalną historię świętowania miłości. Od pierwszej do ostatniej strony, odzwierciedla ona podróż, którą młodzi dopiero rozpoczynają, będąc świadectwem wsparcia i miłości otaczających ich tego dnia.

Wymiary:

  • 22cm x 31cm; ilość kartek: 50=czyli 100 stron

Zobacz także