Pisak metaliczny do księgi gości, planera ślubnego. Na wpisy, notatki.
search
  • Pisak metaliczny do księgi gości, planera ślubnego. Na wpisy, notatki.
  • Srebrny flamaster metaliczny do księgi gości.
  • Złoty pisak metaliczny.

PISAK flamaster metaliczny do księgi gości planera ślubnego

12,98 zł
Brutto

Metaliczny pisak to must-have przy tworzeniu pamiątkowej księgi gości lub do zapisywania notatek w planerze ślubnym. Jego bogaty i lśniący kolor świetnie skomponuje się z uroczystym charakterem dnia, a trwała formuła tuszu zagwarantuje, że każde słowo pozostanie niezmienne przez lata. To nie tylko funkcjonalne narzędzie, ale i symboliczny element, którym goście będą mogli wyrazić swoje uczucia i dobre myśli. Dzięki temu prostemu, ale efektownemu akcesorium zwykłe wpisy zmienią się w wyjątkową pamiątkę.

Kolory: Złoty
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nowoczesny i stylowy pisak metaliczny to idealny dodatek do księgi gości czy planera ślubnego, który umożliwia odwiedzającym wyrażenie swoich uczuć i dobrych życzeń na ślubnej uroczystości. Metaliczny blask pisaka dodaje każdemu wpisowi niepowtarzalnego charakteru, tworząc wizualny efekt, który pięknie komponuje się ze szczególnym nastrojem dnia.

Trwała, metaliczna końcówka zapewnia gładkie pisanie bez rozmazywania, pozwalając na precyzyjne tworzenie nawet najdrobniejszych detali. Atrament o wysokiej pigmentacji zapewnia piękne pokrycie i trwałość, co sprawia, że każdy napis pozostaje wyrazisty i wytrzymały na działanie czasu.

Ponadto, pisak metaliczny do księgi gości czy planera jest dostępny w dwóch odcieniach, dzięki czemu można go dopasować do motywu przewodniego uroczystości lub osobistych preferencji. To wyjątkowy sposób na dodanie odrobiny splendoru do księgi, która stanowi serce wspomnień, będąc cennym świadectwem tego wyjątkowego dnia w życiu pary.

Zobacz także