Księga pamiątkowa na panieński. Wzbogacona o różowy nadruk.
search
  • Księga pamiątkowa na panieński. Wzbogacona o różowy nadruk.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego OMG! BIAŁE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego z kolekcji „OMG!” to idealny wybór na prezent dla przyszłej panny młodej. Jest to niewątpliwie również element, który urozmaici imprezę i sprawi, że pojawi się dodatkowa atrakcja.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego z kolekcji „OMG!” to idealny wybór na prezent dla przyszłej panny młodej. Jest to niewątpliwie również element, który urozmaici imprezę i sprawi, że pojawi się dodatkowa atrakcja.

Opis:
  • Księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego z kolekcji „OMG!” została oprawiona w białą okładkę. Na niej nadrukujemy personalizowany napis. Nowoczesną drukowaną czcionką będzie widniało: „ OMG! (+imię) bierze ślub!”. Poszczególne słowa są rozłożone w formie artystycznego, nierównoległego napisu. Po jego lewej stronie znajdzie się data tego szczególnego wydarzenia. Nad literą „O” w OMG widnieć będzie kamień szlachetny. W ten sposób litera stanie się jednocześnie grafiką pierścionka zaręczynowego. Taki nowoczesny design na pewno przypadnie do gustu przyszłej pannie młodej. Cały napis utrzymany jest w wyrazistym różowym kolorze. Grafika pięknie się prezentuje na białym tle. Wewnątrz albumu znajduje się 100 białych lub czarnych stron, które można wypełnić zdjęciami i życzeniami. Ten proces można rozpocząć jeszcze w czasie imprezy, np. gdy do dyspozycji ma się aparat polaroid. Księga pamiątkowa będzie położona na honorowym miejscu. Można umieścić ją na stelażu na dużym stole lub mniejszym stoliku albo tradycyjnie położyć i otworzyć, zachęcając do wpisów.
Zastosowanie:
  • Księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego z kolekcji „OMG!” stanie się kroniką imprezy. Mogą się w niej znaleźć zarówno zdjęcia, jak i wpisy wszystkich uczestniczek zabawy. Na pewno nie zabraknie w niej życzeń, wierszyków, czy nawet śmiesznych rysunków wykonanych przez kobiety. Księga może leżeć rozłożona na mniejszym stoliku z boku, przez cały wieczór. Każda z uczestniczek może do niej w trakcie zabawy podejść, by wpisać swoje dobre słowa skierowane do bohaterki imprezy. Zamawiając na wieczór panieński fotobudkę, można od razu wydrukować zdjęcia i dołączyć je do księgi. Możliwości jej wykorzystania jest naprawdę wiele. Można nawet zabawić się i stworzyć wyjątkowe życzenia. Pierwsza kobieta wpisze zdanie i następne słowo od którego powinno zacząć się kolejne. Potem podchodzi kolejna, by je uzupełnić i wpisuje następne słowo. W ten sposób powstaną nietuzinkowe, a czasem rozbrajające życzenia. Księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego będzie pamiątką z imprezy na całe życie.
Wymiary:
  • 22cm x 31cm; 50 kartek (100 stron)

Zobacz także