Księga pamiątkowa na Wieczór Panieński. Miejsce na wpisy dziewczyn.
search
  • Księga pamiątkowa na Wieczór Panieński. Miejsce na wpisy dziewczyn.

KSIĘGA pamiątkowa wieczoru panieńskiego She Said Yes! BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Księga pamiątkowa na wpisy, zdjęcia od dziewczyn podczas wieczoru panieńskiego.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizujesz wieczór panieński dla swojej przyjaciółki? Spraw, aby był on zarówno dla niej, jak i innych uczestniczek imprezy niezapomnianym przeżyciem. Doskonałym sposobem na to, aby zatrzymać w czasie wyjątkową atmosferę tego niepowtarzalnego wydarzenia, jest uchwycenie jej fragmentów zarówno przy pomocy zdjęć, jak i absolutnej klasyki tego typu eventów, czyli eleganckiej księgi pamiątkowej. Przedmiot taki można oczywiście szybko i wygodnie zamówić na stronie naszego sklepu internetowego.

Są takie dni w życiu, które każda kobieta pragnie zapamiętać z najmniejszymi detalami. Jednym z nich jest zdecydowanie wieczór panieński, będący symbolicznym pożegnaniem z wolnością przyszłej panny młodej. Dlatego też przedmiotem, który koniecznie powinien znaleźć się wśród akcesoriów wykorzystywanych w czasie tego typu wydarzenia, jest elegancka, dopasowana do motywu przewodniego imprezy księga gości. Na stronie naszego sklepu internetowego znaleźć można tego typu gadżet, należący do popularnej kolekcji "She said Yes!". Podobnie jak inne, wysokiej jakości akcesoria z tej linii produktów, prezentowana powyżej księga zachwyca delikatnym, eleganckim połączeniem różu i bieli. Sporą część jej grubej okładki zajmuje ozdobny napis zgodny z nazwą kolekcji. Poniżej umieszczony zostanie tekst "Wieczór panieński", imię przyszłej panny młodej oraz data przyjęcia.

Klasyczna, niezwykle gustowna księga pamiątkowa to przedmiot, który zdecydowanie powinien znaleźć się wśród podarunków dla kobiety świętującej swój ostatni dzień wolności. Personalizowany gadżet na wpisy i zdjęcia od współtowarzyszek zabawy będzie fantastyczną pamiątką miło spędzonych chwil. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, oferujemy powyższy przedmiot w dwóch wersjach. Zamawiając księgę, można wybrać biały lub czarny kolor kartek w albumie.

Wymiary:
  • 22cm x 31cm; 50 kartek (100 stron)

WAŻNE:
  • pamiętaj, aby do księgi z czarnymi kartkami dokupić złoty lub srebrny pisak!

Zobacz także