Księga pamiątkowa na wieczór panieński. Personalizowana okładka, kwiatowa grafika.
search
  • Księga pamiątkowa na wieczór panieński. Personalizowana okładka, kwiatowa grafika.

KSIĘGA Wieczoru Panieńskiego Special Day BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Planujesz wieczór panieński dla swojej przyjaciółki? Jeśli poszukujesz ciekawego pomysłu na prezent dla przyszłej panny młodej, ta personalizowana księga wieczoru panieńskiego Special Day będzie doskonałym wyborem. Księga z ozdobną personalizowaną oprawą i gładkimi stronami do uzupełnienia to prezent, który będzie wspaniałą pamiątką na lata. Uczestniczki imprezy będą miały szansę, by przekazać przyjaciółce kilka słów od serca w formie życzeń, porad czy anegdot. Miło będzie po latach wrócić do takiej niezwykłej i osobistej pamiątki. Księga wieczoru panieńskiego to nie tylko efektowny, ale także praktyczny prezent, który z pewnością ucieszy przyszłą pannę młodą. 

Organizując wieczór panieński, warto podarować przyszłej pannie młodej wyjątkowy podarunek. Dobrym pomysłem jest wręczenie jej pamiątkowego prezentu, do którego będzie mogła wrócić po latach. W tej roli świetnie sprawdzi się ta pięknie wykonana personalizowana księga wieczoru panieńskiego Special Day. Każda z uczestniczek imprezy będzie mogła umieścić na jej kartach swój wpis. Księgę można uzupełnić także fotografiami oraz innymi elementami związanymi z tym wyjątkowym wieczorem — notatkami, biletami do klubu czy kartkami okolicznościowymi.

Księga wieczoru panieńskiego Special Day zawiera 50 gładkich kartek oprawionych w elegancką okładkę z kwiatami. Znajduje się na niej personalizowany napis o treści: Wieczór Panieński IMIĘ PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ, DATA, księga pamiątkowa. Możliwy jest wybór koloru kart księgi: czarny lub biały. Ozdobna grafika przedstawiająca kremowe róże, utrzymana jest w pastelowej kolorystyce. Roślinne motywy pasują idealnie do aranżacji w stylu boho lub glamour. Księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego Special Day to wyjątkowy prezent, który dzięki indywidualnym wpisom od przyjaciółek nabiera ogromnej wartości pamiątkowej. Puste karty księgi umożliwiają stworzenie opowieści o tym wyjątkowym wieczorze — można dołączyć do niej wspomnienia z imprezy, a także zdjęcia i inne elementy związane z tym wyjątkowym spotkaniem. Księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego to oryginalny, elegancki i praktyczny prezent, który z pewnością sprawi przyszłej pannie młodej wiele radości!

Wymiary:
  • 22 cm x 31 cm; 50 kartek (100 stron)

WAŻNE:

  • Pamiętaj, aby do księgi z czarnymi kartami dokupić złoty lub srebrny pisak!

Zobacz także