Księga personalizowana z kwiatową grafiką na okładce. Pamiątka Wieczoru Panieńskiego.
search
  • Księga personalizowana z kwiatową grafiką na okładce. Pamiątka Wieczoru Panieńskiego.

KSIĘGA pamiątkowa na Panieński Wild Flowers BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Księga personalizowana na Wieczór Panieński. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizując wieczór panieński, warto pomyśleć o pamiątkowym prezencie dla przyszłej panny młodej. Szukasz ciekawego pomysłu na podarunek? Oryginalną propozycją jest ta elegancka księga pamiątkowa na wieczór panieński Wild Flowers. Księgę z ozdobną okładką wypełnią słowa przyjaciółek, dzięki którym zyska ona ogromny ładunek emocjonalny. Taka księga z wpisami będzie doskonałą pamiątką na lata. Życzenia, anegdotki, porady małżeńskie, a może rysunki? Gładkie kartki dają Wam duże pole do popisu! Nie zapomnij o dołączeniu do podarunku kolorowych pisaków. Księga wieczoru panieńskiego to oryginalny, kreatywny i wartościowy prezent, który z pewnością zachwyci przyszłą pannę młodą.

Szukasz idealnego podarunku dla przyszłej panny młodej na panieński? W tej roli doskonale sprawdzą się prezenty o charakterze pamiątki — Twojej przyjaciółce z pewnością miło będzie wrócić do wspomnień z waszego wyjątkowego spotkania. Ciekawym pomysłem na podarunek dla przyszłej panny młodej jest księga wpisów na wieczór panieński Wild Flowers. Dzięki niej każda z przyjaciółek będzie miała okazję przekazać życzenia i kilka słów od serca. Księgę można potraktować także jako album do scrapbookingu — wystarczy wpisy uzupełnić o zdjęcia, pozostałe pamiątki z waszej szalonej imprezy i papierowe ozdobniki. 

Księga pamiątkowa na panieński Wild Flowers ma postać elegancko wykonanej książki z gładkimi kartami. Do wyboru są dwa kolory kart: białe i czarne. Uwagę zwraca estetyka i jakość wykonania, które są na wysokim poziomie. Dodatkowym atutem księgi jest możliwość personalizacji — przyszła panna młoda widząc swoje imię, poczuje się wyróżniona. Na okładce widnieje napis o treści: Wieczór Panieński IMIĘ PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ, DATA. Obok napisu znajduje się kwiatowa grafika z dzikimi kwiatami utrzymana w stylu vintage. Taka kobieca oprawa graficzna będzie pasować do wielu aranżacji, a w szczególności do przyjęć urządzonych w stylu boho i romantycznym. Księga pamiątkowa Wild Flowers to elegancki i praktyczny podarunek, który z pewnością przypadnie do gustu przyszłej pannie młodej i pozwoli jej wracać pamięcią do wspomnień z wyjątkowego wieczoru panieńskiego.

Wymiary:
  • 22 cm x 31 cm; 50 kartek (100 stron)

WAŻNE:

  • Pamiętaj, aby do księgi z czarnymi kartami dokupić złoty lub srebrny pisak!

Zobacz także