Podziękowanie dla rodziców w formie krzyżówki w ramce. Umieszczona na grafice z zimowymi gałązkami jodły i eukaliptusa.
search
  • Podziękowanie dla rodziców w formie krzyżówki w ramce. Umieszczona na grafice z zimowymi gałązkami jodły i eukaliptusa.

PREZENT dla rodziców krzyżówka Kochamy Was - Kolekcja Magiczna

39,98 zł
Brutto
Tradycja weselna nakazuje, by Para Młoda podziękowała rodzicom za lata wychowania. Podarujcie im więc oryginalny prezent, który będzie pamiątką na długie lata. Ramka z podziękowaniem i Waszymi imionami ma osobisty charakter, który z pewnością wzruszy Waszych rodziców.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla mamy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Tradycja weselna nakazuje, by Para Młoda podziękowała rodzicom za lata wychowania. Podarujcie im więc oryginalny prezent, który będzie pamiątką na długie lata. Ramka z podziękowaniem i Waszymi imionami ma osobisty charakter, który z pewnością wzruszy Waszych rodziców.

Opis:

  • Podziękowanie dla rodziców w formie krzyżówki umieszczonej w białej ramce. Wykonana jest ona na papierze o wysokiej gramaturze, tło dekorowane jest szarościami, które idealnie pasują do grafiki gałązek eukaliptusa i jodły. Wraz z kwiatami bawełny tworzą one piękne bukiety zimowe. 

  • Na plakacie znajduje się tekst, który zaczyna się od słów Kochani Rodzice! Dziękujemy Wam za:”, a kończy się imionami Pary Młodej.

  • Krzyżówka, znajduje się na środku obrazka, jest wypełniona hasłami takimi jak: opieka, miłość, szczęście uśmiech itd. 

Zastosowanie:
  • Zgodnie z tradycją, na ślubie Para Młoda dziękuje rodzicom za trudy wychowania. Nietuzinkowy prezent w formie krzyżówki układającej się w ciepłe słowa z pewnością ich wzruszy. Imiona Pary Młodej umieszczone na podziękowaniu sprawiają, że jest ono piękną pamiątką z dnia wesela. Krzyżówka umieszczona jest w ramce, więc z łatwością można postawić ją na półce.

  • Grafika pasująca do całej kolekcji Magicznej doskonale uzupełni aranżację przygotowaną w tym stylu. 

Wymiary:

  • ramka oraz plakat są w formacie A4

Zobacz także