Teczka ślubna na umowy i dokumenty. Posiada modną grafikę z kolekcji ślubnej Miesiąc Miodowy.
search
  • Teczka ślubna na umowy i dokumenty. Posiada modną grafikę z kolekcji ślubnej Miesiąc Miodowy.

TECZKA na dokumenty ślubne Miesiąc Miodowy

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Miesiąc Miodowy sprawdzi się, gdy planujecie wspólny wyjazd po ślubie. Oczywiście ten dodatek zachwyca większym spektrum zastosowania, a przy tym przyciąga uwagę swoim stylem. Na uwagę zasługuje też niebanalna forma.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Miesiąc Miodowy sprawdzi się, gdy planujecie wspólny wyjazd po ślubie. Oczywiście ten dodatek zachwyca większym spektrum zastosowania, a przy tym przyciąga uwagę swoim stylem. Na uwagę zasługuje też niebanalna forma.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Miesiąc Miodowy to kwintesencja dobrego stylu i designu w jednym. Jej estetyka stoi w opozycji do słowa nuda. Na okładce w postaci etykiety widoczna jest mapa świata, która jednak stanowi tło do dalszych dekorów. Wśród nich możemy wyróżnić kompas, który jest symbolem obrania celu i pokonywania trudności. Odnosi się on więc do Waszego wspólnego życia, wszak zdecydowaliście się na zawarcie małżeństwa i od teraz zawsze będzie patrzeć w jednym kierunku. Pewnie w Waszym życiu pojawią się trudności, ale kochając się, pokonacie je wszystkie. Kolejnym dekorem jest lecący samolot, za którym ciągnie się struga powietrza w kształcie serca. Zatem cała symbolika odnosi się też do tego, że od dnia ślubu rozpoczynacie nową drogę. Oczywiście na tym zalety teczki się nie kończą, bo możemy wykonać jeszcze personalizację, a więc umieścimy na jej powierzchni Wasze imiona, datę ślubu, a poniżej także napis: dokumenty ślubne.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Miesiąc Miodowy prezentuje się świetnie, ale też jest bardzo trwała i praktyczna. Jest pojemna, a to oznacza, że pomieści sporo dokumentów czy certyfikatów. Ale możecie też przechowywać w niej zdjęcia z Waszego miesiąca miodowego czy innych wspólnych wycieczek. Sprawdzi się także jako organizer czy planner, również przed ślubem. Dzięki swojej formie i estetyce będzie trafionym, ale i oryginalnym rekwizytem do sesji małżeńskiej czy narzeczeńskiej. Na weselu często organizuje się różne zbiórki dla młodych. Starosta może też przygotować zbiórkę na Waszą podróż poślubną. Wystarczy tylko umieścić teczkę w widocznym miejscu, choćby na barku. Jeżeli jakiś gość będzie chciał Was wesprzeć, to może włożyć pieniądze właśnie do tej teczki. W końcu nazwa "miesiąc miodowy" zobowiązuje. A jako, że czeka Was wiele wspólnych lat, to warto od razu pomyśleć o zakupie kilku sztuk, bo taka kolekcja umieszczona za gablotą stanie się też dekoracją pomieszczenia.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także