Mini szampan na ślubne podziękowanie dla gości weselnych.
search
  • Mini szampan na ślubne podziękowanie dla gości weselnych.

MINI SZAMPAN podziękowanie ślubne dla gości Nowoczesny Ślub (+etykieta)

18,98 zł
Brutto

Mini szampan dla gości to oryginalny sposób na podziękowanie za towarzyszenie Wam w jednym z najważniejszych dni w życiu. Kompaktowa butelka z bąbelkowym trunkiem jest gotowa do wzniesienia toastu, a spersonalizowana etykieta sprawia, że prezent jest zarazem upominkiem, jak i pamiątką. Każda butelka jest nie tylko gustownym dodatkiem do ślubnej estetyki, ale też stałym przypomnieniem o dniu, który wspólnie spędziliście.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 6.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten mini szampan to świetny sposób, by podziękować gościom za obecność na ślubie. Stylowa i nowoczesna, zaprojektowana tak, aby pasować do każdego stylu ślubu, od tradycyjnego po bardziej casualowy. Jest to miły gest, który każdy gość może zabrać ze sobą do domu i otworzyć w wyjątkowym momencie.

Butelka, ozdobiona personalizowaną etykietą z imionami i datą, jest nie tylko praktycznym upominkiem, ale też miłą pamiątką z tego ważnego dnia. Zawartość butelki to bezalkoholowy napój, który będzie idealny do wzniesienia toastu na zdrowie nowożeńców. Etykieta w ciepłych odcieniach z napisem "Dziękujemy" dodaje osobistego charakteru każdej butelce i czyni ją wyrazem wdzięczności. To niewielki gest, który ma wielkie znaczenie, pozostawiając po sobie słodki posmak radości.

Zakończenie ślubnej uczty takim symbolicznym prezentem jest zarówno gestem przemyślanym, jak i praktycznym. Mini szampan nie zajmuje dużo miejsca, a jego kolor doskonale komponuje się z dekoracjami stołu. Każda butelka staje się zaproszeniem do dalszych celebrowań i wspomnień, które pozostaną z gośćmi na długo po zakończeniu uroczystości.

Wymiary:

  • wino musujące 200 ml,
  • etykieta 7,5 cm x 5 cm,
  • cena dotyczy 1 sztuki wina musującego, etykiety do samodzielnego umieszczenia na butelce,
  • przy wyborze opcji dostawy kurierem, maksymalna ilość szampanów w jednej przesyłce to 15 sztuk.
  • przy zamówieniu powyżej 30 sztuk prosimy o kontakt, koszt dostawy wycenimy indywidualnie.

Ważne:

  • Szampan jest bezalkoholowy