MINI SZAMPAN na Wieczór Panieński Toast za zdrowie Panny Młodej (etykieta, wstążka)
search
 • MINI SZAMPAN na Wieczór Panieński Toast za zdrowie Panny Młodej (etykieta, wstążka)

MINI SZAMPAN na Wieczór Panieński Toast za zdrowie Panny Młodej (etykieta, wstążka)

18,98 zł
Brutto
Wieczór panieński za pasem? Na imprezę Panna Młoda choć jest zaproszona, to wypada, aby była przygotowana. Mini szampaniki z personalizowanymi etykietami i wstążkami to fajny pomysł na niespodziankę dla dziewczyn, które będą na Twoim panieńskim!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
  Twoja personalizacja:
 • Maks. 250 znaków
  Twoja personalizacja:
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 6.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór panieński za pasem? Na imprezę Panna Młoda, choć jest zaproszona, to wypada, aby była przygotowana. Mini szampaniki z personalizowanymi etykietami i wstążkami to fajny pomysł na niespodziankę dla dziewczyn, które będą na Twoim panieńskim!

Mini szampaniki będą uroczym podarunkiem dla dziewczyn, które będą świętowały wraz z Tobą w ten szalony wieczór. Bezalkoholowe wino musujące jest orzeźwiające, zwłaszcza schłodzone, co sprawi, że nawet w upalną letnią noc toast będzie rześki i pełny pozytywnej energii. Buteleczka z szampanikiem będzie prezentowała się iście imprezowo. Na froncie buteleczki znajduje się dopasowana rozmiarem etykietka z napisem:

Toast za zdrowie panny młodej

Wieczór Panieński + odmienione imię

data imprezy

Napisy na etykiecie uzupełniają różowe pasy, które tworzą ozdobne tło do dedykacji. Do szampanika dołączona jest również wstążka, która zawiązana na szyjce szampana na kokardę będzie idealnie się prezentowała z etykietką i złotymi detalami na butelce.

Wieczór panieński to wyjątkowa i ważna impreza. Bez niej nie można mieć gwarancji udanego małżeństwa. Oczywiście świadkowa, być może druhny i przyjaciółki zadbają o to, aby wieczór panieński był niezapomniany i pełen wrażeń. Warto pomyśleć o tym, żeby wynagrodzić dziewczynom to, że tak fantastycznie wyszła impreza. Szampaniki z personalizowaną etykietą i napisem Toast za zdrowie panny młodej możesz wręczyć na początku spotkania. Będzie to miłe rozpoczęcie wieczoru i zapewne miła niespodzianka dla dziewczyn. Szampanikami, z hucznym otwarciem możecie rozpocząć, świętować przysłowiową ostatnią noc wolności. Wino musujące bezalkoholowe przyda się także na drugi dzień, gdy poranek okaże się ciężki i być może jeszcze cięższa głowa. Łyk schłodzonego szampanika nie dość, że orzeźwi, to także przypomni o tym, że impreza była przednia.

Wymiary:

 • wino musujące 200 ml,
 • etykieta 7,5 cm x 5 cm,
 • cena dotyczy 1 sztuki wina musującego, etykiety i wstążki do samodzielnego umieszczenia na butelce,
 • słomka nie znajduje się w zestawie,
 • przy wyborze opcji dostawy kurierem, maksymalna ilość szampanów w jednej przesyłce to 15 sztuk,
 • przy zamówieniu powyżej 30 sztuk prosimy o kontakt, koszt dostawy wycenimy indywidualnie.

Ważne:

 • Szampan jest bezalkoholowy.

Zobacz także