Balon w kształcie dużego pierścionka. Dekoracja na wieczór panieński
search
  • Balon w kształcie dużego pierścionka. Dekoracja na wieczór panieński
  • Balon w kształcie dużego pierścionka. Dekoracja na wieczór panieński
  • Balon w kształcie dużego pierścionka. Dekoracja na wieczór panieński
  • Balon w kształcie dużego pierścionka. Dekoracja na wieczór panieński

BALON foliowy Pierścionek MEGA DUŻY

18,98 zł
Brutto
Duży balon foliowy w kształcie pierścionka zaręczynowego. Na balonie widnieje napis: She Said Yes.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeśli organizujesz wieczór panieński, to z pewnością zależy ci na stworzeniu wyjątkowej aranżacji, która pozytywnie zaskoczy przyszłą pannę młodą. Odpowiedni klimat na imprezie pomogą ci stworzyć tematyczne dekoracje i dodatki. Szukasz pomysłów na oryginalne dekoracje? A co powiesz na ogromny balon w kształcie pierścionka zaręczynowego? To ciekawa dekoracja, która przykuje wzrok wszystkich gości. Połyskujący balon w różowym kolorze nawiązuje bezpośrednio do tematyki małżeństwa i stanowi doskonały dodatek na wieczór panieński. 

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Planując imprezę, warto zadbać o odpowiednie dekoracje i dodatki, które podkreślą wyjątkową okazję waszego spotkania. Szukasz pomysłu na efektowne ozdoby na panieński? Balon w kształcie pierścionka zaręczynowego idealnie sprawdzi się na tę okazję! Duży foliowy balon uatrakcyjni każdą aranżację wieczoru panieńskiego. Możecie go też wykorzystać jako gadżet do pamiątkowych zdjęć lub zabrać ze sobą na miasto. Balon w kształcie pierścionka będzie strzałem w dziesiątkę, w końcu każda kobieta dobrze czuje się w otoczeniu diamentów!

Foliowy balon w kształcie pierścionka z diamentem można napełnić powietrzem lub helem. Do balona dołączona jest słomka ułatwiająca jego nadmuchanie. Ten pomysłowy balon pomoże ci stworzyć efektowną dekorację zarówno na domówce, jak i na garden party. Nie wiesz, jak go wyeksponować? Masz wiele możliwości — balon ma praktyczne dziurki, dzięki którym w prosty sposób zamocujesz go na sznurkach według własnego pomysłu. Kolorystyka balonowej dekoracji jest wyjątkowo kobieca i bazuje na odcieniach różu, a jej środek zdobi radosny napis o treści: She said yes. Balon w kształcie pierścionka po napełnieniu ma aż 72 centymetry wysokości, co sprawia, że będzie widocznym akcentem aranżacji. Taka ozdoba z pewnością przypomni pannie młodej jedna z najpiękniejszych chwil życia, jaką były oświadczyny.

Wymiary:
  • po napompowaniu: ok. 41 x 72 cm.

Zobacz także