Pudełko drewniane na obrączki z satynowymi poduszeczkami w przegródkach. Biała etykieta z delikatną gałązką i imionami.
search
  • Pudełko drewniane na obrączki z satynowymi poduszeczkami w przegródkach. Biała etykieta z delikatną gałązką i imionami.
  • Pudełko drewniane na obrączki z satynowymi poduszeczkami w przegródkach. Biała etykieta z delikatną gałązką i imionami.

PUDEŁKO na obrączki drewniane Butelkowa Zieleń Z IMIONAMI

54,98 zł
Brutto

Symbolem ślubów od zawsze było nałożenie sobie nawzajem obrączek przez Młodą Parę. Najgorętszym trendem na podanie obrączek jest eleganckie pudełko z Waszymi imionami. Dopasowane do pozostałych elementów kolekcji podkreślą styl, w jakim organizujecie przyjęcie. Po uroczystości pudęłko może być piękną pamiątką ślubu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Symbolem ślubów od zawsze było nałożenie sobie nawzajem obrączek przez Młodą Parę. Najgorętszym trendem na podanie obrączek jest eleganckie pudełko z Waszymi imionami. Dopasowane do pozostałych elementów kolekcji podkreślą styl, w jakim organizujecie przyjęcie. Po uroczystości pudełko może być piękną pamiątką ślubu.

Opis

  • Drewniane pudełko w prostokątnym kształcie. Otwierane ku górze, posiada złoty zatrzask zamykający wieczko. Dolna część pudełka podzielona jest na dwie przegródki, które wypełnimy miękkimi poduszeczkami obszytymi satyną w kolorze butelkowej zieleni. W poduszkach znajdują się otwory, w których łatwo umieścicie obrączki ślubne. Górna część pudełka zdobiona jest estetyczną etykietą w białym kolorze, na której naniesiemy Wasze imiona i datę ślubu. Pod nimi znajdzie się zielona gałązka z listkami. Nadaje to pudełku minimalistyczny wygląd.

Zastosowanie

  • Eleganckie pudełko drewniane na obrączki to niezbędny element ceremonii ślubu. Pozwoli na łatwe i wygodne podanie obrączek przez Świadka, ale będzie też pięknym dodatkiem oprawy ceremonii. Kolekcje dekoracji ślubnych pozwalają na przygotowanie oprawy Waszego wydarzenia w jednolitym stylu. Zapewni Wam to cudowne tło do zdjęć ślubnych, które są pamiątką z najważniejszego dnia w życiu. 

Wymiary

  • 16x13cm; głębokość: 2,5cm

Zobacz także