Pudełko na obrączki welurowe. Ekskluzywne pudełko na obrączki.
search
  • Pudełko na obrączki welurowe. Ekskluzywne pudełko na obrączki.
  • Ślubne pudełko na obrączki. Pudełko na obrączki z inicjałami Pary Młodej.
  • Personalizowane pudełko na obrączki. Złoty nadruk.

PUDEŁKO na obrączki eleganckie welurowe złoty nadruk

36,98 zł
Brutto

Welurowe pudełko na obrączki to kwintesencja elegancji i osobistego charakteru. Jego kremowo-szary materiał oferuje delikatne tło dla lśniących złotych inicjałów, a wewnątrz znajduje się miękka, satynowa wyściółka. Jest nie tylko praktycznym, ale i wzruszającym akcentem ślubnym, który stanie się trwałą pamiątką tego niezwykłego dnia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podczas ceremonii ślubnej każdy gest i przedmiot niesie za sobą wagę i znaczenie. Warto wtedy postawić na przedmiot subtelny, lecz pełen znaczenia – personalizowane pudełko na obrączki. Ważne, by dobrać je tak, aby harmonijnie współgrało z ogólnym motywem ceremonii i stylem pary młodej. 

Pudełko na obrączki, wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale przede wszystkim unikatowym wzornictwem. Kremowo-szary welur, z którego jest wykonane, czyni je nie tylko miękkim i delikatnym w dotyku, ale również nadaje mu klasycznego wyglądu, który pasuje do każdego rodzaju dekoracji ślubnej. Złocone inicjały na wieczku dodają osobistego charakteru, a połyskujące wykończenie sprawia, że stają się one subtelnie widocznym elementem ceremonii. Między literami znajduje się piękne serduszko, będące symbolem miłości zakochanych. Wnętrze pudełka, wyłożone miękką satyną, zapewnia bezpieczne przechowywanie i odpowiednią prezentację obrączek. Jego kompaktowa wielkość umożliwia łatwe przenoszenie i jest doskonałym rozwiązaniem dla świadka lub druhny, którzy pełnią rolę ich strażników.

Dzięki trwałej konstrukcji i trosce o detale, pudełko to staje się idealnym miejscem na przechowywanie obrączek przed, w trakcie i po ceremonii ślubnej.  Pudełko to, będące eleganckim akcesorium dnia ślubu, jest wspaniałą pamiątką na lata. W przyszłości, każdy rzut oka na to pudełko będzie dla pary przypomnieniem o dniu, w którym złożyli sobie przysięgę miłości.

Wymiary:

  • 7,5 cm x 5,5 cm x 3 cm

Zobacz także