Talerzyk pod obrączki z inicjałami Pary Młodej. Podstawka ceramiczna w kształcie białego serca. Dekoracja na ślub.
search
 • Talerzyk pod obrączki z inicjałami Pary Młodej. Podstawka ceramiczna w kształcie białego serca. Dekoracja na ślub.

PODSTAWKA ceramiczna pod obrączki Serce z Gałązką Z INICJAŁAMI

39,98 zł
Brutto

Ceremonia ślubna to piękna uroczystość połączenia dwóch osób węzłem małżeńskim. Ten wyjątkowy moment w życiu każdej pary powinien mieć odpowiednią oprawę. Dlatego warto zadbać o najmniejsze szczegóły tego wydarzenia. Podanie obrączek to punkt kulminacyjny - unikalny talerzyk pod obrączki pozwoli wręczyć je w wyjątkowy sposób.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
  Twoja personalizacja:
 • Maks. 250 znaków
  Twoja personalizacja:
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ceremonia ślubna to piękna uroczystość połączenia dwóch osób węzłem małżeńskim. Ten wyjątkowy moment w życiu każdej pary powinien mieć odpowiednią oprawę. Dlatego warto zadbać o najmniejsze szczegóły tego wydarzenia. Podanie obrączek to punkt kulminacyjny - unikalny talerzyk pod obrączki pozwoli wręczyć je w wyjątkowy sposób. Wybór najbardziej eleganckich dodatków na ślub pozwoli Wam przygotować wymarzoną oprawę najważniejszego dnia w życiu. 

Opis:

 • Talerzyk pod obrączki w kształcie białego serca z ceramiki. Na jego powierzchni znajduje się trwały wzór, który wykonamy mega nowoczesną metodą najwyższej jakości. Przedstawia on inicjały Pary Młodej połączone znakiem &. Pod nimi umieścimy datę uroczystości, a cały wzór zakończymy gałązką z listkami. Klasyczna czcionka nadaje podstawce eleganckiego wyglądu, a grafika pięknie eksponuje najmniejsze szczegóły wzoru. 

Zastosowanie:

 • Podanie obrączek Parze Młodej to najaważniejszy moment ceremonii ślubu zaraz po przysiędze małżeńskiej. Są one jej przypieczętowaniem oraz symbolem zaufania między małżonkami. Podane na eleganckim talerzyku będą pięknie wyeksponowane. Podstawka przyda się też podczas sesji przedślubnej. Zazwyczaj fotograf ślubny wykonuje pamiątkowe zdjęcie obrączek - położone na talerzyku z Waszymi inicjałami zapewnią Wam unikalne pamiątkowe zdjęcie.

 • Po ślubie i weselu podstawka będzie sentymentalnym elementem zbioru ślubnych pamiątek. Wiele Panien Młodych zbiera dodatki ślubne w jednym miejscu, by móc po latach wrócić pamięcią do najpiękniejszego dnia w ich życiu. Zapewnijcie sobie ślub jak z bajki i zadbajcie o najmniejsze szczegóły, a z pewnością nie zapomnicie dnia zaślubin do końca życia!

Wymiary:

 • 12x12cm

Podstawka ceramiczna pod obrączki z inicjałami

Wzajemne zakładanie sobie obrączek jest bez wątpienia jednym z najważniejszych symbolów zaślubin. Nie każdy jednak wie, w czym powinno się je nieść – nikt przecież nie chciałby dopuścić do ich zgubienia, toteż warto dokładnie przemyśleć tę kwestię i wybrać odpowiedni sposób, w jaki zostaną podane. Niezależnie od tego, czy bierze się ślub kościelny, czy cywilny, obrączki bez dwóch zdań są jego najważniejszym elementem. Ceremonia nie mogłaby się przecież odbyć bez ich udziału. Ze względu na to, jak istotną funkcję pełnią podczas ślubu, warto zadbać o to, aby tego najważniejszego w życiu Młodej Pary dnia, zostały pięknie podane. Dobrym rozwiązaniem jest w tym przypadku talerzyk ceramiczny pod obrączki.

Talerzyk pod obrączki – doskonały sposób podania

Ślub to przełomowy moment w życiu zakochanych, dlatego warto zadbać o odpowiednią jego oprawę. Tego dnia duże znaczenie mają szczegóły, które na pozór mogłyby wydawać się nieistotne. Należy jednak pamiętać, że to właśnie one wpływają na odbiór całego wydarzenia, doskonale je dopełniając. Jednym z detali, na które powinno się zwrócić dużą uwagę, jest podanie obrączek. Moment ten to punkt kulminacyjny całej ceremonii, dlatego dobrze jest odpowiednio się do niego przygotować. Obecnie popularnym rozwiązaniem, po które sięga wiele Par Młodych, jest podstawka ceramiczna pod obrączki z inicjałami. Spersonalizowany talerzyk w kształcie serduszka doda całemu wydarzeniu elegancji. Wspomniane wyżej inicjały to jednak nie wszystko, co znajduje się na jego powierzchni. Nie mogło obyć się również bez daty uroczystości, a także uroczej gałązki z listkami.

Obrączki – najważniejszy element ceremonii

Choć jeszcze do niedawna jednym z popularniejszych sposobów podawania obrączek była zamykana skrzyneczka, to obecnie coraz więcej osób decyduje się na użycie ceramicznego talerzyka. Znajdujące się na nim najważniejsze elementy ceremonii są pięknie wyeksponowane, dzięki czemu wykonane przez fotografa pamiątkowe zdjęcia obrączek będą prezentowały się naprawdę znakomicie. Co więcej, talerzyk pod obrączki w kształcie białego serca to również świetna pamiątka, która już zawsze będzie przypominać małżonkom ten ważny i przełomowy w ich życiu dzień. Piękna podstawka może więc zająć honorowe miejsce na półce, gdzie dostępna w łatwy sposób, pozwoli w dowolnym momencie cofnąć wskazówki zegara i wrócić pamięcią do pamiętnego dnia, kiedy to zakochani postanowili spędzić ze sobą resztę życia, wymieniając się wzajemnie obrączkami.

Zobacz także