Stempel drewniany z imionami Pary Młodej i datą ślubu.
search
  • Stempel drewniany z imionami Pary Młodej i datą ślubu.
  • Drewniana pieczątka do stempli na zaproszeniach ślubnych i papeterii.

PIECZĄTKA stempel do dekoracji ślubnej papeterii Imiona z Serduszkiem (+tusz)

50,98 zł
Brutto
Stempel ślubny w klasycznej formie to najmodniejszy dodatek do papeterii ślubnej w tym sezonie. Zaproszenia ślubne, winietki z nazwiskami gości czy bileciki z podziękowaniami dla gości będą się prezentować jeszcze piękniej, gdy oznaczycie je swoją indywidualną pieczątką ślubną, którą stworzymy właśnie dla Was!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Stempel ślubny w klasycznej formie to najmodniejszy dodatek do papeterii ślubnej w tym sezonie. Zaproszenia ślubne, winietki z nazwiskami gości czy bileciki z podziękowaniami dla gości będą się prezentować jeszcze piękniej, gdy oznaczycie je swoją indywidualną pieczątką ślubną, którą stworzymy specjalnie dla Was! Szeroka gama zastosowania sprawia, że stempel jest niezbędnym dodatkiem ślubnym. Zapewnijcie sobie unikalne dekoracje i sprawcie, by Wasz najważniejszy w życiu dzień był odpowiednio celebrowany!

Opis:

  • Stempel ślubny wykonany na klasycznej pieczątce z drewnianym uchwytem. Od spodu posiada kauczukowy wzór, który wykonamy specjalnie dla Was. Przedstawia on Wasze imiona oddzielone uroczym sercem. Pod imionami umieścimy Waszą datę ślubu. Całość wykonana jest klasycznym fontem z ozdobnikami. Do zestawu dołączymy pudełeczko z czarnym tuszem.

Zastosowanie:

  • Pieczątka ślubna to uroczy dodatek, który znajdzie szerokie zastosowanie przy ślubnych przygotowaniach. Koperty na zaproszenia oraz winietki czy bilecik z unikalnym wzorem nabiorą indywidualnego charakteru. Doskonale sprawdzą się dla osób, które lubią projekty DIY i chcą dużą część papeterii ślubnej wykonać samodzielnie. Stempel ślubny można wykorzystać również później, już na przyjęciu weselnym. Gadżet postawiony obok fotobudki z powodzeniem zastąpi klasyczne tatuaże ślubne. Goście z ostemplowanymi dłońmi czy rękoma będą mogli zrobić sobie wesołe pamiątkowe zdjęcia, a pieczątka będzie im przypominać o szampańskiej zabawie jeszcze kilka dni po weselu ;)

  • Upominki dla gości weselnych czy korespondencja ślubna z indywidualnymi pieczątkami podkreślą oryginalność Waszej uroczystości. Doskonale sprawdzą się też na bilecikach, czy listach z podziękowaniami dla gości. Przyjęcia w stylu natural to najmodniejszy trend nadchodzącego sezonu Pieczątka ślubna z Waszymi imionami doskonale komponuje się z dodatkami z naturalnego drewna. Takie połączenie pozwoli Wam przygotować piękne przyjęcie na zewnątrz. Spójny motyw ślubu i wesela zapewni Wam zjawiskowe zdjęcia, które przecież są najważniejszą pamiątką z Waszego dnia ślubu. Zaskoczcie gości, zapewnijcie im piękne otoczenie do wspólnego świetowania i sprawcie, że cała uroczystość będzie wyglądała dokładnie tak, jak o tym marzyliście!

Wymiary:

  • wysokość: ok. 7,4cm; średnica stempla: 4cm

Zobacz także