Podstawka ceramiczna w białym kolorze i w kształcie serca. Na powierzchni wzór z inicjałami Pary Młodej oraz dwoma gałązkami.
search
  • Podstawka ceramiczna w białym kolorze i w kształcie serca. Na powierzchni wzór z inicjałami Pary Młodej oraz dwoma gałązkami.

PODSTAWKA ceramiczna pod obrączki Serce Urocze Z INICJAŁAMI

39,98 zł
Brutto

Elegancki, stylowy i niezbędny dodatek na Wasz ślub! Personalizowany talerzyk na obrączki w kształcie serca z pewnością nada romantycznej atmosfery. Wzór na talerzyku podkreśli wyjątkowy charakter Waszej uroczystości zaślubin, która będzie na pewno niezapomniana. Podstawka ceramiczna na obrączki poprzez napis z Waszymi inicjałami idealnie sprawdzi się jako oryginalna pamiątka ze ślubu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancki, stylowy i niezbędny dodatek na Wasz ślub! Personalizowany talerzyk na obrączki w kształcie serca z pewnością nada romantycznej atmosfery. Wzór na talerzyku podkreśli wyjątkowy charakter Waszej uroczystości zaślubin, która będzie na pewno niezapomniana. Podstawka ceramiczna na obrączki poprzez napis z Waszymi inicjałami idealnie sprawdzi się jako oryginalna pamiątka ze ślubu.

Opis:

  • Piękny talerzyk ślubny wykonany z ceramiki jest w oryginalnym kształcie serca, w jasnej kolorystyce. Nowoczesną i trwałą metodą naniesiemy napis na talerzyk. Wzór z Waszymi inicjałami oraz innymi ozdobnymi elementami prezentuje się bardzo elegancko. W centralnej części znajdują się inicjały Pary Młodej, oddzielone uroczym i małym serduszkiem. Poniżej znajdują się połączone ze sobą dwie gałązki.

Zastosowanie:

  • Moment po przysiędze małżeńskiej jest bardzo uroczysty i ważny, dlatego warto, aby podać obrączki w elegancki sposób. Obrączki podane na ozdobnej podstawce w kształcie serca z pewnością będą prezentować się stylowo. Pary Młode decydują się również na sesję przedślubną z przygotowania do uroczystości. Wówczas fotograf ślubny wykonuje zdjęcia, które dotyczą wszystkich najważniejszych elementów do uroczystości zaślubin. Fotografie pamiątkowe uchwycą również moment obrączek, które będą znajdować się na talerzyku.

  • Talerzyk z Waszymi inicjałami z pewnością idealnie sprawdzi się jako pamiątka z uroczystości zaślubin. Pamiątki ślubne po wielu latach pozwolą Wam przywrócić te najpiękniejsze wspomnienia z tego wyjątkowego wydarzenia. Dodatkowo talerzyk można wykorzystać jako element dekoracyjny w domu, czy miejsce na drobną biżuterię.

Wymiary:

  • 12x12cm