SZTALUGA drewniana na menu/tabliczki DUŻA 20cm
search
  • SZTALUGA drewniana na menu/tabliczki DUŻA 20cm
  • SZTALUGA drewniana na menu/tabliczki DUŻA 20cm
  • SZTALUGA drewniana na menu/tabliczki DUŻA 20cm

SZTALUGA drewniana na menu/tabliczki DUŻA 20cm

11,98 zł
Brutto

Świetny pomysł na praktyczną i edektowną dekorację weselną! Duża sztaluga na menu weselne wspaniale ozdobi stół!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świetny pomysł na praktyczną i edektowną dekorację weselną! Duża sztaluga na menu weselne wspaniale ozdobi stół!

Opis:

  • duża drewniana sztaluga w kolorze naturalnego drewna

Zastosowanie:

  • bardzo modny dodatek wpisujący się w najnowsze trendy weselne
  • na sztaludze warto umieścić menu weselne, plakat z imionami Pary Młodej czy kartę z powitaniem gości
  • sztalugi sprawdzą się szczególnie dobrze na weselach w stylu rustykalnym lub boho

Wymiary:

  • wysokość: 20cm
  • szerokość: 13cm

Sztaluga na wesele

Drewniana sztaluga na wesele jest coraz częściej spotkanym rozwiązaniem. Można na niej umieścić tablice z ważnymi informacjami. Co więcej, wygląda ona efektownie i jednocześnie subtelnie. Wpasuje się w każdy klimat bez względu na otaczające ją dekoracje oraz wygląd sali. Warto dowiedzieć się, czym charakteryzuje się taka sztaluga, jak można ją wykorzystać i kiedy sprawdzi się najlepiej.

Sztaluga na wesele — czym jest i gdzie ją kupić?

Drewniana sztaluga na wesele jest dostępna na naszej stronie internetowej. Można ją zamówić i przyjdzie do domu kurierem. Jest ona chętnie wybierana przez młode pary jako element dekoracyjny sali weselnej, który także ułatwia organizację całego przedsięwzięcia. Jest to możliwe, gdyż pełni on nie tylko funkcję ozdobną, ale przede wszystkim jest nośnikiem ważnych informacji. Wystarczy na sztaludze umieścić tablicę z istotnymi informacjami w miejscu, do którego będą mieli dostęp wszyscy goście. Choć sztaluga jest uniwersalna, to szczególnie dobrze będzie wyglądać podczas imprez organizowanych w stylu rustykalnym lub boho. Dobrze sprawdzi się także w klasycznym otoczeniu.

Jak wykorzystać sztalugę na weselu?

Dobrym pomysłem jest, aby na wejściu na salę weselną znalazła się sztaluga, witamy gości weselnych. jest to miły akcent, który sprawi, że każdy gość poczuje się doceniony. Na weselu przyda się także sztaluga na menu. Dzięki temu goście będą mogli zapoznać się z kolejnością podawanych posiłków. W sytuacji, kiedy Młoda Para nie chce na stole umieszczać winietek, sztaluga sprawdzi się jako miejsce na tablicę informacyjną, jacy goście są przypisani do poszczególnych stołów. W zasadzie takie rozwiązanie ułatwi usadzenie gości nawet wtedy, gdy na stole znajdują się winietki. O sztalugę nie musi dbać młodzi. Może być ona prezentem od rodziny lub znajomych, wówczas najlepiej jest umieścić na niej zdjęcie nowożeńców. Jak widać, sztaluga ma wiele zastosowań, które nie tylko ułatwią organizację wesela, ale także pozwolą na udekorowanie sali oraz przywitanie gości.

Zobacz także