Dekoracja stołu w postaci ozdobnej karty w biało-czarnej kolorystyce. Tabliczka na stolik prezentuje się nowocześnie.
search
 • Dekoracja stołu w postaci ozdobnej karty w biało-czarnej kolorystyce. Tabliczka na stolik prezentuje się nowocześnie.

TABLICZKA na stolik z personalizacją Młoda Para (+złota ramka)

16,98 zł
Brutto
Tabliczki z Waszym tekstem będą świetną dekoracją stolików czy candy baru! Idealnie sprawdzi się jako dodatek dekoracyjny na stół. Goście będą mogli w prosty sposób odnaleźć swoje miejsce przy stole, gdy tabliczka zostanie wzbogacona o numerek.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 4.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Tabliczki z Waszym tekstem będą świetną dekoracją stolików czy candy baru! Idealnie sprawdzi się jako dodatek dekoracyjny na stół. Goście będą mogli w prosty sposób odnaleźć swoje miejsce przy stole, gdy tabliczka zostanie wzbogacona o numerek. Dodatkowo w zestawie znajduje się elegancka złota ramka. Całość prezentuje się nowocześnie i bardzo efektownie.

Opis:

 • Wykonana na wysokiej jakości papierze karta z nowoczesną czarno-białą grafiką oraz nadrukiem z konturem kwiatowym w czarnym odcieniu. Biało-czarne dodatki są modne, dlatego warto, abyście zastosowali je podczas Waszego wesela. Napisy wykonamy nowoczesną czcionką, która jest zarówno dekoracyjna. Na karcie znajduje się miejsce na datę uroczystości, która podkreśli ważny charakter uroczystości. Tabliczka zmieści dowolny wybrany przez Was tekst bądź numerki, przykładowe teksty, które możemy umieścić na ozdobnej karcie:

  'Odrobina słodkości dla naszych gości' - do postawienia przy słodkim barku;
  'Księga gości' - przy księdze gości;
  '1' - numeracja stolików; itd.

Zastosowanie:

 • Tabliczka to modny dodatek, którego nie powinno zabraknąć podczas Waszego przyjęcia weselnego. Będą ciekawą dekoracją stołu, która ułatwi przebieg całego przyjęcia. Gdy na karcie będzie znajdować się numer stołu, wówczas ułatwi to gościom odnalezienie swojego miejsca przy stole. Na ozdobnej karcie może znaleźć się również napis księga gości, przez co goście będą widzieli, gdzie znajduje się miejsce na wpisy. Tabliczka wzbogacona o modną grafikę z kolekcji Młoda Para prezentuje się nowocześnie i bardzo efektownie. Biało-czarna kolorystyka wpisuje się w aktualne trendy ślubne, dlatego warto zastosować ją podczas Waszego przyjęcia weselnego. Odpowiednio dobrane dodatki z pewnością zachwycą zaproszonych gości, ale również będą ciekawie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach z uroczystości weselnej. Ciekawa grafika, a także dowolny wybrany przez Was tekst zachwyci przybyłych gości. Tabliczka z personalizacją będzie modnym dodatkiem, który podkreśli ważność uroczystości. 

Wymiary:

 • 10 × 15 cm

WAŻNE:

 • produkt personalizowany, wysyłany tylko po wpłacie na konto

 • minimalna ilość do zamówienia: 4 sztuki

 • tabliczka z ramką

 • wybierając różne teksty, koniecznie wpisz je po przecinku!

Zobacz także