KRÓWKI na podziękowanie dla dziewczyn z panieńskiego Narzeczona 12szt
search
  • KRÓWKI na podziękowanie dla dziewczyn z panieńskiego Narzeczona 12szt

KRÓWKI na podziękowanie dla dziewczyn z panieńskiego Narzeczona 12szt

23,98 zł
Brutto

Krówki wyprodukowane przez polskiego producenta. Słodki upominek dla dziewczyn na wieczór panieński. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór panieński to impreza organizowana dla panny młodej przez nią samą lub przyjaciółki albo świadkową. Według zwyczaju to ostatni wieczór, w którym można robić rzeczy,  jakie będą zakazane po ślubie. Wieczór panieński to najczęściej impreza do białego rana pełna śmiesznych gier i zabaw nawiązujących do rychłej zmiany stanu cywilnego panny młodej. Organizując wieczór panieński, warto uwzględnić upominek dla uczestniczek. Ten drobny gest będzie stanowić podziękowanie za uczestnictwo i wspólną zabawę. Jednym z pomysłów na podziękowanie na panieński są słodycze. Proponujemy słodkie krówki w ozdobnych owijkach, które będą eleganckim podziękowaniem za udział w zabawie. 

Niezapomniany wieczór panieński wymaga odpowiedniej oprawy. Co będzie niezbędne? Między innymi rekwizyty wyróżniające pannę młodą i jej team, ozdoby w postaci balonów czy światełek, a także dekoracje stołu. Dobrym pomysłem jest też drobny prezent dla uczestniczek w ramach podziękowania za obecność i wspólną zabawę. Szukasz inspiracji na upominki na panieński? Zaskocz dziewczyny tradycyjną słodką przekąską w stylowym opakowaniu! W tej roli sprawdzą się lubiane przez wszystkich krówki w ozdobnych owijkach. Elegancko zapakowane klasyczne słodycze zyskują odświętnego charakteru i pięknie prezentują się na stole.

Krówki to cukierki produkowane z mleka, cukru i masła, których smak zna i lubi chyba każdy. Ten popularny słodki przysmak zapakowany w ozdobną okolicznościową owijkę jest doskonałym upominkiem na panieński. Owijka ozdobiona jest delikatnym kwiatowym motywem, a w centralnej części widnieje napis o treści: Wieczór Panieński IMIĘ DATA. Krówki na panieński w takim wydaniu będą świetnie współgrały z pozostałymi dekoracjami, szczególnie na imprezach urządzonych w stylu boho czy glamour. Tak przygotowany słodki upominek na panieński będzie zdobił stół, a uroczy wygląd krówek z pewnością pozytywnie zaskoczy uczestniczki imprezy.

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także