CZEKOLADKA ślubna personalizowana Only Love ZŁOCONA
search
  • CZEKOLADKA ślubna personalizowana Only Love ZŁOCONA
  • CZEKOLADKA ślubna personalizowana Only Love ZŁOCONA

CZEKOLADKI ślubna personalizowana Only Love ZŁOCONA 10szt

28,98 zł
Brutto
Czekoladka o wybornym smaku w eleganckim opakowaniu ze złoconymi elementami. Jeśli pragniecie, aby Wasz ślub i wesele były doskonałe w każdym calu, postawicie na kunszt, który będzie obecny nawet w najmniejszych detalach.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekoladka o wybornym smaku w eleganckim opakowaniu ze złoconymi elementami. Jeśli pragniecie, aby Wasz ślub i wesele były doskonałe w każdym calu, postawicie na kunszt, który będzie obecny nawet w najmniejszych detalach.

Kosteczka belgijskiej czekolady, o kwadratowym kształcie i niesłychanie delikatnej konsystencji zapakowana jest w piękne zawiniątko. Warstwę pierwszą tworzy złotko, natomiast na nim znajduje się jeszcze biała banderolka z personalizowanymi napisami w pięknym, złotym kolorze. Napis na białym tle mieni się, w lustrzano-złotym odcieniu, który idealnie współgra ze złotymi bokami pierwszej warstwy opakowania czekoladki. Na banderolce znajdują się napisy po obu stronach z symbolicznym, a zarazem dekoracyjnym napisem LOVE oraz inicjałami, które zostaną złączone znakiem &. Personalizację poprzedzi zwrot do gości, DZIĘKUJEMY oraz data ślubu. Czekoladka belgijska to doskonały smak, który dodatkowo oprawia okazały wygląd. Przepiękne, a zarazem eleganckie złote i białe akcenty tworzą niesamowity efekt, również wizualny.

Smakołyki możecie podarować gościom nie tylko w ramach podziękowania za przybycie, ale również w geście powitania. Rozłożone przy nakryciach gości będą słodkim i bardzo miłym w odbiorze elementem. Złote napisy na białej banderolce z pewnością przyciągną uwagę gości, a także zachwycą swoim doskonałym wyglądem. Efekt końcowy będzie uzupełniony o zachwyt nad smakiem czekoladowej kosteczki, którą skosztują goście na Waszym weselu. Czekoladki możecie rozłożyć przy miejscach gości bądź wystawić do częstowania się w candy barze. Słodkości również dołączyć do ciasta weselnego, które będzie wręczać gościom na pożegnanie. Napis LOVE, który jest częścią napisu na czekoladce to charakterystyczny motyw dla kolekcji Only Love. Jest to wręcz napis przewodni tej kolekcji. Jeśli pragniecie, aby Wasz ślub i wesele były doskonałe w każdym calu, postawcie na jeden motyw przewodni. Klasyka barw, czyli biel i złocone elementy to właśnie cecha kolekcji Only Love, z której pochodzą czekoladki. Możecie w tej gamie kolorystycznej stworzyć całą oprawę ślubu i wesela, która będzie się bardzo pięknie prezentowała na tle białych obrusów i zastawy, a także białych elementów dekoracji.

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także