Drewniane okrągłe pudełeczko z wieczkiem. Na wieczku widnieje pytanie ""Czy wyjdziesz za mnie?"". Pudełko na zaręczyny.
search
  • Drewniane okrągłe pudełeczko z wieczkiem. Na wieczku widnieje pytanie ""Czy wyjdziesz za mnie?"". Pudełko na zaręczyny.
  • Pudełko zaręczynowe na pierścionek. Okrągłe pudełeczko z naturalnego drewna z pytaniem o rękę.

PUDEŁKO na pierścionek zaręczynowy Czy Wyjdziesz za Mnie?

24,98 zł
Brutto
Moment poroszenia wybranki serca o rękę jest niezwykle stresujący dla mężczyzny planującego się oświadczyć. Aby ułatwić mu tą chwilę postanowiliśmy przygotować parę pomysłów na zaręczyny, które nie mogą się nie udać! Drewniane pudełko na pierścionek zaręczynowy to nasza nowość, która jest absolutnym hitem.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Moment poproszenia wybranki serca o rękę jest niezwykle stresujący dla mężczyzny planującego się oświadczyć. Aby ułatwić mu tą chwilę postanowiliśmy przygotować parę pomysłów na zaręczyny, które nie mogą się nie udać! Drewniane pudełko na pierścionek zaręczynowy to nasza nowość, która jest absolutnym hitem. Na wieczku znajdzie się najważniejsze pytanie dla kobiety, ale pierścionek ukryty w środku będzie niezwykłą niespodzianką. Dziewczyna z pewnością doceni Twoje starania i nie będzie mogła powiedzieć "nie" ;) Zadbaj o niepowtarzalną atmosferę momentu zaręczyn - kobiety wspominają go długie lata i z lubością opowiadają o tej chwili wszystkim znajomym. Jeśli zapewnisz jej tak piękne wspomnienia już na zawsze zostaniesz jej bohaterem!

Opis:
  • Pudełko na pierścionek zaręczynowy wykonane z drewna w jasnym kolorze. Pudełko ma okrągły kształt, a na wieczku wykonamy trwały napis "Czy wyjdziesz za mnie?". Pół napisu wykonane jest prostą, klasyczną czcionką, a pół ozdobnym krojem pisma. Nadaje to eleganckiego wyglądu na pudełku. Powierzchnia szkatułki ma naturalne cieniowania drewna. 
Zastosowanie:
  • Pudełko na pierścionek zaręczynowy to unikalny sposób na zaskoczenie dziewczyny. Wręczone po romantycznej kolacji lub na wyjeździe tylko we dwoje zaskoczy Twoją wybrankę - wzruszenie i łzy szczęścia gwarantowane, tak jak pozytywna odpowiedź na pytanie "Czy wyjdziesz za mnie?" :) Pudełko wypełnione mchem lub naturalną jutą zrobi jeszcze lepsze wrażenie na przyszłej narzeczonej, zwłaszcza jeśli jest miłośniczką naturalnych klimatów. 
  • Elegancki sposób oświadczyn będzie zapamiętany przez przyszłą narzeczoną na zawsze. Zadbaj, by ten moment był naprawdę wyjątkowy. Nic nie cieszy kobiety bardziej niż świadomość, że mężczyzna wybrał ją na przyszłą żonę. No, może jeszcze tylko możliwość opowiedzenia przyjaciółkom mega romantycznej historii z tej chwili :) Facet, który staje na wysokości zadania i odpowiednio przygotowuje się do poproszenia kobiety o rękę, zyskuje w jej oczach jeszcze większy podziw!
Wymiary:
  • średnica wewnątrz: ok. 4cm; wysokość: 3cm

Zobacz także