Ceramiczne serce w białym kolorze z pytaniem ""Czy wyjdziesz za mnie?""
search
  • Ceramiczne serce w białym kolorze z pytaniem ""Czy wyjdziesz za mnie?""

PODSTAWKA ceramiczna pod pierścionek zaręczynowy Czy wyjdziesz za mnie?

29,98 zł
Brutto

Zaręczyny to wyjątkowy moment w życiu kobiety. Aby mogła ona wspominać tę chwilę do końca życia, zadbaj o wyjątkowe szczegóły. Personalizowana podstawka pod pierścionek zaręczynowy to unikalny dodatek z imieniem Twojej wybranki i z najważniejszym pytaniem. Tak zadane nie może się spotkać z odmową! 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaręczyny to wyjątkowy moment w życiu kobiety. Aby mogła ona wspominać tę chwilę do końca życia, zadbaj o wyjątkowe szczegóły. Personalizowana podstawka pod pierścionek zaręczynowy to unikalny dodatek z imieniem Twojej wybranki i z najważniejszym pytaniem. Tak zadane nie może się spotkać z odmową! W połączeniu z romantyczną kolacją, czerwonymi płatkami róż czy świecami stworzysz wyjątkową atmosferę, o jakiej marzy każda kobieta. Nie zawiedź oczekiwań ukochanej i pozwól jej pochwalić się koleżankom Twoją inwencją twórczą :)

Opis:

  • Biały ceramiczny talerzyk w kształcie serca. Na jego środku umieścimy napis "Czy wyjdziesz za mnie?" oraz imię Twojej wybranki. całość wykonana jest elegancką czcionką bogatą w ozdobniki. Talerzyk jest doskonałej jakości, a napis wykonany jest trwała metodą.

Zastosowanie:

  • Odpowiednia oprawa zaręczyn pomoże Ci przezwyciężyć stres przed zadaniem Twojej wybrance najważniejszego pytania. Starając się zapewnić romantyczną atmosferę, z pewnością zdobędziesz jej zachwyt. Romantyczna kolacja zwieńczona wręczeniem pierścionka sprawi, że Twoja kobieta zapamięta ten dzień do końca życia i z pewnością zgodzi się zostać Twoją żoną. 

Wymiary:

  • 12x12cm