Aranżacja stołu na ślub z euakliptus.
search
  • Aranżacja stołu na ślub z euakliptus.
  • Zawieszka z imionami do dekoracji butelki na alkohol.

ZAWIESZKI na wódkę z imionami Ślubny Eukaliptus 10szt

18,98 zł
Brutto
Zawieszki na butelki z imionami nowożeńców ozdobione modnym motywem eukaliptusa to piękna dekoracja ślubna, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom natury. Eukaliptus jest niezwykle modnym motywem chętnie wykorzystywanym w branży eventowej i ślubnej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zawieszki na butelki z imionami nowożeńców ozdobione modnym motywem eukaliptusa to piękna dekoracja ślubna, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom natury. Eukaliptus jest niezwykle modnym motywem chętnie wykorzystywanym w branży eventowej i ślubnej. Spotkamy go w wielu stylach takich jak boho, glamour czy greenery. Jeśli marzy Ci się ślubna aranżacja pełna zieleni z nutą elegancji, to te zawieszki z eukaliptusem są dla Ciebie! Kartoniki z imionami nowożeńców zaopatrzone w delikatną wstążeczkę to idealny dodatek, który wzbogaci aranżację weselnego stołu.

Zawieszka ma kształt prostokąta. Wykonana jest ze sztywnego białego papieru. Znajduje się na niej napis: IMIĘ PANNY MŁODEJ oraz IMIĘ PANA MŁODEGO, za zdrowie wasze i nasze! Nad napisem widnieje motyw graficzny z akwarelowymi gałązkami eukaliptusa. Zawieszka zaopatrzona jest w cienką białą tasiemkę, która umożliwia zawieszenie go na szyjce butelki. Taka stylistyka jest niezwykle modna, nowoczesna i elegancka. Zieleń stanowi istotny element niemal każdej aranżacji ślubnej, szczególnie dużo jej w stylu greenery. Zawieszki na butelkę alkoholu z motywem eukaliptusa należą do serii dekoracji i dodatków Ślubny Eukaliptus. Została ona zaprojektowana z myślą o eleganckich aranżacjach łączących modny odcień zieleni i bieli. Do zawieszek możesz dobrać także inne elementy z tym samym motywem, na przykład menu weselne czy winietki. Dzięki temu stworzysz spójną i harmonijną aranżację weselnego stołu. 

Zawieszki na butelki z alkoholem to jedna z tych dekoracji ślubnych, których nie może zabraknąć na żadnym weselu. Ciekawą propozycją są te delikatne zawieszki z motywem eukaliptusa, które prezentują się oryginalnie i nowocześnie. To doskonały sposób na podkreślenie okazji, za jaką piją zebrani goście, a także drobny element dopełniający aranżację stołu. Modny motyw eukaliptusa idealnie wpisuje się w aktualne trendy, a unikalna eukaliptusowa zieleń w połączeniu z bielą i stylem akwareli wprowadza lekkość i świeżość do każdej aranżacji. Zawieszki na butelki z eukaliptusem to efektowna dekoracja ślubna, której umieszczenie na butelkach zajmie Ci dosłownie chwilę.

Wymiary:
  • 9 cm x 5 cm.
Ważne:
  • minimalna liczba zamówienia: 20 szt. - 2 komplety zawieszek,
  • do zawieszek dołączone są ozdobne sznureczki do samodzielnego przewiązania.

Zobacz także