Ślubna teczka na dokumenty związane z weselem. Wykonana ze sztywnego materiału, z piękną grafiką z kwiatami piwonii.
search
  • Ślubna teczka na dokumenty związane z weselem. Wykonana ze sztywnego materiału, z piękną grafiką z kwiatami piwonii.

TECZKA na dokumentację ślubną dla Pary Młodej Sweet Peony

29,98 zł
Brutto
W jaki sposób przechować wszystkie dokumenty dotyczące Waszego ślubu? Idealnie sprawdzi się do tego specjalna teczka na dokumenty ślubne, która posiada etykietę wzbogaconą o efektowny motyw graficzny z kolekcji Sweet Peony. Grafika piwonii wpisuje się w najnowsze trendy ślubne! 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

W jaki sposób przechować wszystkie dokumenty dotyczące Waszego ślubu? Idealnie sprawdzi się do tego specjalna teczka na dokumenty ślubne, która posiada etykietę wzbogaconą o efektowny motyw graficzny z kolekcji Sweet Peony. Grafika piwonii wpisuje się w najnowsze trendy ślubne! 

Opis:

  • Teczka ślubna pozwoli zgromadzić najważniejsze dokumenty w jednym miejscu. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który jest sztywny, przez co macie pewność, że dokumentacja nie ulegnie zniszczeniu, uszkodzeniu. Zamykanie teczki jest za pomocą specjalnych rzepów, dzięki którym zawartość nie wypadnie z teczki. Okładka zostanie wzbogacona o ozdobną etykietę w białym kolorze, która wzbogacona dodatkowo jest o grafikę z kolekcji Sweet Peony. Obejmuje ona efektowną grafikę kwiatów piwonii w modnym odcieniu różu. Dodatkowo grafika obejmuje charakterystyczne geometryczne zdobienie. W centralnym miejscu umieścimy napis: Dokumenty Ślubne, z imionami Pary Młodej i datą daty zaślubin.

Zastosowanie:

  • Ślubne dokumenty są bardzo ważne, aby organizacja całego ślubu przeszła odpowiednio. Do zgromadzenia niezbędnych i najistotniejszych informacji przydatna będzie teczka ślubna. Dzięki niej w prosty sposób będziecie mogli odnaleźć wszystkie umowy z Waszymi podwykonawcami, restauracją, DJ-em, fotografem i innymi ważnymi osobami i firmami. Teczka wzbogacona jest o modny motyw graficzny z kolekcji Sweet Peony. Motyw kwiatów piwonii możecie zastosować również do pozostałych dekoracji, dodatków i upominków dla gości. 
  • Personalizacja nadaje osobistego i wyjątkowego charakteru, poprzez to, podkreśli niezwykłość Waszej uroczystości zaślubin. Teczka z imionami Pary Młodej i datą ślubu wskaże jaka zawartość znajduje się w środku teczki. Ozdobną teczkę można podarować jako prezent dla zaprzyjaźnionej pary. W szczególności, gdy jest na etapie organizowania przyjęcia weselnego. Z pewnością bardzo ucieszą się z takiego wyjątkowego upominku!
  • Dokumenty umieszczone wewnątrz teczki z pewnością będą miały po uroczystości wartość pamiątkową. Taka oryginalna pamiątka z pewnością pozwoli powracać wspomnieniami do wydarzenia, jakim jest Wasz ślub!

Wymiary:

  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4

Ważne:

  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także