Etykiety na piwo weselne dla gości.
search
  • Etykiety na piwo weselne dla gości.
  • Naklejki na piwo weselne dla gości.

ETYKIETY personalizowane na piwo weselne Sweet Peony 10szt

34,98 zł
Brutto

Personalizowane etykiety do dekoracji butelek alkoholu. Naklejki samoprzylepne z tekstem podziękowania i personalizacją.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Etykiety personalizowane na piwo weselne z kolekcji Sweet Peony to idealny sposób, aby uczynić Wasz drink bar bardziej eleganckim. Są to samoprzylepne naklejki, które dodadzą osobistego charakteru butelkom alkoholu. Ich grafika zapiera dech w piersiach. Bogate bukiety piwonii uzupełnione o delikatne akcenty idealnie wpiszą się w weselną atmosferę!

Zestaw obejmuje 10 sztuk samoprzylepnych etykiet na weselne piwo. Naklejki wyróżnia wysokiej jakości papier z precyzyjnym drukiem o nasyconych kolorach. Na każdej z nich znajduje się napis z podziękowaniami dla gości. Niżej umieścimy personalizację w postaci imion nowożeńców oraz daty ślubu. Samoprzylepne naklejki są łatwe do aplikacji, co sprawia, że ozdabianie butelek staje się szybkie i przyjemne. Mają rozmiar dopasowany do większości standardowych piw.

Etykiety na piwo weselne z kolekcji Sweet Peony nadają osobisty i wyjątkowy charakter każdej butelce. Możesz je wykorzystać na dwa sposoby. Jednym z nich jest wzbogacenie drink baru, w którym tak ozdobione piwa będą stanowiły integralną część kompozycji. Możesz również sprawić, że za sprawą naklejek piwo będzie idealnym upominkiem dla gości weselnych. Nie chcesz wręczać piwa znanej marki? Poszukaj regionalnych browarów, które produkują piwa kraftowe. One z pewnością ucieszą gości przybyłych na Wasze wesele!

Wymiary:

  • 10 cm x 10 cm,
  • cena dotyczy 10 naklejek,
  • alkohol nie znajduje się w zestawie, jest to część aranżacji.

Zobacz także