Wnętrze planera ślubnego do wypełnienia. Planer posiada personalizowaną okładkę.
search
 • Wnętrze planera ślubnego do wypełnienia. Planer posiada personalizowaną okładkę.
 • Środek planera ślubnego dla Pary Młodej. W środku miejsce do samodzielnego uzupełnienia.
 • Planer ślubny z miejscem na notatki, uzupełnienie tabelek, wykropkowanych miejsc.
 • Ślubny organizer dla Pary Młodej. Planer z modną różową grafiką kwiatową i z personalizacją.
 • Ślubny organizer dla Pary Młodej. Planer z modną różową grafiką kwiatową i z personalizacją.
 • Ślubny organizer dla Pary Młodej. Planer z modną różową grafiką kwiatową i z personalizacją.
 • Ślubny organizer dla Pary Młodej. Planer z modną różową grafiką kwiatową i z personalizacją.
 • Ślubny organizer dla Pary Młodej. Planer z modną różową grafiką kwiatową i z personalizacją.
 • Ślubny organizer dla Pary Młodej. Planer z modną różową grafiką kwiatową i z personalizacją.

PLANER ślubny niezbędnik dla Pary Młodej Story of Us

84,98 zł
Brutto
Planer ślubny z personalizowaną okładką idealnie sprawdzi się jako gadżet dla przyszłej Pary Młodej. Na okładce widnieje grafika z modnym wzorem kwiatowym w pięknym różowym kolorze.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Planer ślubny z personalizowaną okładką idealnie sprawdzi się jako gadżet dla przyszłej Pary Młodej. Na okładce widnieje grafika z modnym wzorem kwiatowym w pięknym różowym kolorze. Planer z pewnością ułatwi zorganizowanie wesela, a wypełniony po uroczystości będzie mógł być świetną pamiątką z tego szalonego okresy przygotowań.

Opis:
 • Efektowny planer ślubny zawiera wewnątrz najważniejsze informacje jak krok po kroku podejść do zorganizowania ślubu marzeń. Wewnątrz znajduje się miejsce do wypełnienia poszczególnych miejsce w planerze. Okładka organizera jest gładka, w białym kolorze, dodatkowo jest twarda, co wpływa na jej jakość i trwałość. Na okładce umieścimy modny wzór graficzny przedstawiający heksagon, wokół którego znajdują się różnego rodzaju kwiaty w modnej kolorystyce. Wnętrze heksagonu obejmuje imiona Pary Młodej i datę ślubu. Jeżeli chodzi o tekst, który umieścimy na okładce, to brzmi on: planer ślubny oraz NASZ DZIEŃ
 • Planer to niezbędny gadżet, który z pewnością pomoże Wam w efektowny sposób zorganizować wesele. W środku znajduje się harmonogram przedślubny, plan przygotowań do uroczystości, kalendarz, miejsce na kontakty, jak powinni ubrać się Państwo Młodzi. Oczywiście wewnątrz znajduje się również wiele innych elementów, o których należy pamiętać. Z pewnością, gdy wybierzecie nasz planer ślubny to przekonacie się, że organizacja wesela może być przyjemna i łatwa! Planer posiada dwie wstążeczki wewnątrz oraz gumkę na długopis, który jest do samodzielnego dokupienia tutaj
Zastosowanie:
 • Personalizowany planer ślubny sprawdzi się idealnie jako niezbędny dodatek do zaplanowania wesela marzeń. Dzięki temu, że w środku znajduje się miejsce na samodzielnie dopełnienia informacji, możecie w prosty sposób wybrać, zapisać najważniejsze aspekty dotyczące Waszego ślubu. Z pewnością planer z imionami Pary Młodej sprawi, że narzeczeni chętnie będą wspólnie wypełniać go. Jest to również ciekawa forma na spędzenie wspólnie czasu.
 • Jeżeli zastanawiacie się od czego rozpocząć przygotowania do wesela, to pierwszym krokiem jest wybór planera ślubnego. Pozwoli on zebranie w jednym miejscu wszystkich elementów dotyczących ślubu. Dzięki temu zawsze pod ręką będziecie mieli najważniejsze informacje.
Wymiary:
 • A5
 • ilość stron 224

Planer ślubny – dlaczego warto go mieć?

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Aby był urządzony jak najlepiej, koniecznie trzeba odpowiednio go zaplanować. Dzięki temu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i przebiegnie idealnie, pozostawiając po sobie wspaniałe wspomnienia. Jak jednak zaplanować wszystko w stu procentach? Nie ma jednej recepty, jednak z całą pewnością organizer weselny Story of Us okaże się bardzo pomocny.

Organizer weselny Story of Us – najważniejsze powody, dla których warto go podarować

Organizer weselny warto mieć z kilku powodów. Przede wszystkim ściśle praktycznych. Ślub i towarzyszące mu przyjęcie weselne to bardzo duże wydarzenie. Do zorganizowania jest naprawdę sporo. W natłoku spraw łatwo więc przeoczyć pewne niezbędne elementy, przez co przyjęcie może nie wyjść dokładnie takie, jak byśmy chcieli. Dobrze przygotowany organizer może być tu ogromną pomocą. Dzięki niemu państwo młodzi i inne osoby zajmujące się organizacją ślubu mogą punkt po punkcie realizować wszystkie niezbędne zadania, z każdym dniem przybliżając się do wyczekiwanego momentu. Organizer ma oczywiście też inne zalety. Nie tylko ślub i wesele, ale również okres przygotowań do nich to czas pełen wielkich emocji. Warto mieć z tego czasu jakąś pamiątkę, a organizer Story of Us sprawdzi się tu idealnie.

Niezbędnik ślubny dla przyszłej żony – estetyczna pomoc w ślubnych przygotowaniach

Warto zwrócić uwagę również na to, że planer jest nie tylko wielką pomocą w organizacji ślubu. Może stać się też wspaniałą pamiątką, która pozwoli zachować wspomnienia z czasu ślubnych przygotowań na dłużej. Wykonany został w sposób bardzo staranny, z założeniem, że sam jego widok ma sprawiać przyjemność. Oferowany organizer ozdobiony został atrakcyjnymi grafikami i fotografiami i wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Dzięki temu jest pomocą nie tylko praktyczną, ale również bardzo estetyczną.

Planer ślubny dla panny młodej – pomoc w organizacji ślubu

Organizer Story of Us został przygotowany w taki sposób, by spełnić swoje zadanie możliwie jak najlepiej. Przewidziano w nim wszystko, co jest do wykonania przed współczesnym ślubem i weselem. Dzięki niemu państwo młodzi na pewno nie zapomną o nawet najmniejszym detalu i wszystko będzie zorganizowane dokładnie tak, jak sobie tego życzą. Twórcy organizera uwzględnili w nim wszystko, co potrzebne jest do zaplanowania idealnego ślubu i wesela, korzystając z doświadczeń wielu młodych par i kierując się najnowszymi trendami ślubno-weselnymi. Z całą pewnością znaleźć ty można całą masę ciekawych pomysłów, dzięki czemu ceremonia ślubna i wesele będą jeszcze lepsze.

Zobacz także