Ozdoby i dodatki stołu na panieński boho
search
  • Ozdoby i dodatki stołu na panieński boho
  • Planer z przegródką na dokumenty
  • Kieszonka na dokumenty w planerze ślubnym
  • Wnętrze ślubnego planera.
  • Planer z miejscem na własne notatki.
  • Personalizowany planer w stylu boho.

PLANER ślubny personalizowany do organizacji wesela Boho

84,98 zł
Brutto
Personalizowany planer ślubny. W środku znajdują się ciekawe i niezbędne informacje, z miejscem na notatki. Planer posiada gumkę na długopis, który należy dokupić osobno. Dodatkowo z tyłu planera znajduje się przegródka, do której można umieścić umowy, dokumenty, które są niezbędne podczas organizacji ślubu. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizacja wesela to ogromne wyzwanie! Ilość spraw do załatwienia może przytłaczać. Z pomocą przychodzi nasz planer ślubny! Ten niezwykły notes został zaprojektowany tak, by maksymalnie ułatwić ci organizację ślubu. Kalendarz, przydatne rubryki, listy i miejsca na notatki sprawią, że planowanie będzie łatwiejsze i o wiele przyjemniejsze! Nasz planer wyróżnia przepiękna oprawa graficzna w stylu boho. Kwiatowa okładka z personalizacją przykuwa uwagę i sprawia, że planer prezentuje się elegancko i nowocześnie. Planer ślubny to niezwykły notes, który stanie się twoim osobistym asystentem. Dzięki niemu nie zapomnisz o żadnych terminach, spiszesz pomysły, zanotujesz uwagi i przechowasz ważne wizytówki i rachunki związane z weselem. 

Sala, menu, ubiór, dekoracje, goście, oprawa muzyczna, fotograf — to tylko część spraw, które trzeba ogarnąć podczas organizacji ślubu. Doskonale wiemy, że można się w tym pogubić. Dlatego przygotowaliśmy dla ciebie coś, co pomoże ci zapanować nad chaosem — to personalizowany planer ślubny. Nasz planer to nie jest zwykły notatnik! Znajdziesz w nim wiele przydatnych modułów, które pomogą ci uporządkować wszystkie sprawy związane z organizacją przyjęcia weselnego. Piękna oprawa z personalizacją nadaje mu wyjątkowości, a kwiatowe motywy przypadną do gustu każdemu miłośników natury. 

Planer ślubny boho ma formę notesu w twardej oprawie. Wewnątrz oprócz dużej ilości miejsca na notatki znajduje się mnóstwo przydatnych elementów takich jak rubryki tematyczne, listy, porady i inspiracje. Dzięki temu nie zapomnisz o niczym, a twoje pomysły i plany zostaną usystematyzowane, co pomoże ci powrócić do nich w dowolnym momencie. Na wewnętrznej stronie okładki znajduje się praktyczna kieszonka, do której możesz włożyć rachunki czy wizytówki. Twarda oprawa ozdobiona jest grafiką w postaci roślinnego wianka z napisem o treści: Planer Ślubny, IMIONA PRZYSZŁYCH MAŁŻONKÓW, DATA. Nasz planer ślubny boho cechuje wysoka jakość wykonania i piękna estetyka. Jego wnętrze zostało zaprojektowane z wykorzystaniem wielu ozdobnych detali, dzięki czemu całość prezentuje się oryginalnie i efektownie. 

Wymiary:
  • format A5,
  • liczba stron: 224.

Zobacz także