Planer ślubny personalizowany. Organizer ślubny dla Panny Młodej.
search
  • Planer ślubny personalizowany. Organizer ślubny dla Panny Młodej.
  • Personalizowany planer na ślub. Niezbędnik ślubny z imionami.
  • Planer przygotowań do ślubu. Agenda ślubna dla narzeczonych.
  • Planer ślubny z imionami i datą. Zaplanuj swój ślub krok po kroku.
  • Planowanie ślubu organizer. Planer ślubny z checklistą.

PLANER organizer ślubny niezbędnik Panny Młodej

84,98 zł
Brutto

Dzień ślubu to kulminacja miesięcy przygotowań i marzeń. Personalizowany organizer ślubny to kompendium wiedzy, które gładko przeprowadzi każdą parę przez ten stresujący, lecz i wyjątkowy czas.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przygotowania do ślubu to czas pełen radości, a także organizacyjnych wyzwań. Organizer ślubny to osobisty asystent każdej Pary Młodej, prowadzący przez etapy planowania uroczystości.

Planer posiada twardą okładkę w kremowym odcieniu. Okładka jest upiększona grafikami roślin i pierścionka zaręczynowego, które dodają całości elegancji. Kwiaty i liście są utrzymane w stonowanych, naturalnych barwach. Dominuje tu kolor brązowy, pomarańczowy i ciemnozielony. Wśród kwiatów kryje się piękny, złoty pierścionek zaręczynowy z błyszczącym diamentem. Okładka personalizowana jest imionami przyszłych małżonków i datą ich wielkiego dnia. Imiona wypisane są ozdobną czcionką. 

W środku organizera ślubnego znajdują się różnorodne harmonogramy, checklisty i przestrzenie na notatki – wszystko, co niezbędne do zaplanowania idealnego ślubu. Inspirujące wpisy i zdjęcia z pewnością przyniosą nowe pomysły i pomogą w przygotowaniach. Znajdą się w nim także miejsca na wypisanie listy gości, ustalenie rozłożenia stołów czy szczegółowa rozpiska budżetu ślubnego. Niezwykle praktyczny planer posiada także gumkę na długopis i materiałowe wstążki do zaznaczania stron, dzięki czemu nowożeńcy zawsze będą gotowi na zapisanie pomysłów. Dodatkowo, na tylnej okładce znajduje się funkcjonalna kieszonka na drobne dokumenty potrzebne podczas organizacji.

Organizer ślubny jest nieocenionym upominkiem dla narzeczonych. Może być także osobistym zakupem przyszłej Panny Młodej. Ułatwia zarządzanie zadaniami, od wyboru sukni ślubnej po ustalenie listy gości, i jest praktycznym kompanem w drodze do ołtarza. Każdy szczegół został przemyślany, by pomóc przyszłemu małżeństwu przejść przez przygotowania bez stresu.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224

Zobacz także