Drewniana skrzynka na alkohol z akrylowym wieczkiem. Podziękowanie ślubne dla rodziców.
search
  • Drewniana skrzynka na alkohol z akrylowym wieczkiem. Podziękowanie ślubne dla rodziców.
  • Skrzynka z drewna i akrylu na alkohol. Upominek ślubny dla mamy.
  • Skrzynka na alkohol wykonana z drewna i akrylu. Podziękowanie ślubne dla taty.
  • Skrzynia z drewna i akrylu na podziękowanie dla rodziców z okazji ślubu.
  • Skrzynka z drewna. Akrylowa szybka z dedykacją. Podziękowanie ślubne.
  • Podziękowanie dla taty na ślub. Skrzynka akrylowa na alkohol.

SKRZYNKA akrylowa podziękowanie DLA RODZICÓW Zielony Wianek

75,98 zł
Brutto
Piękna, drewniana skrzynka na wino z datą ślubu i Waszymi imionami będzie idealnym podarunkiem dla Waszych bliskich! Możecie podarować ją Mamie, Tacie lub im obojgu!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piękna, drewniana skrzynka na wino z datą ślubu i Waszymi imionami będzie idealnym podarunkiem dla Waszych bliskich! Możecie podarować ją Mamie, Tacie lub im obojgu!

Elegancka skrzynka na alkohol wykonana jest z jasnego, naturalnego drewna. Jej wieczko jest akrylowe, udekorowane grafiką zielonego wianka. Zawiera również dedykację dla rodziców, mamy, taty. Posiada słowa podziękowania oraz personalizację w postaci podpisu i daty ślubu. U góry skrzyni zamocowano gruby, solidny biały sznur tworzący rączkę. Wnętrze skrzyni jest idealne do umieszczenia butelki wina lub szampana. Skrzynia zapakowana jest w przezroczysty celofan. Dzięki personalizacji skomponujecie wyjątkowy prezent dla Waszych bliskich.

Kiedy nadszedł najważniejszy dzień Waszego życia, kto był przy Was od pierwszej chwili? Rodzice. Dlatego podziękowanie im w wyjątkowy sposób jest nie tylko gestem wdzięczności, ale też wyrazem głębokiej miłości i szacunku. Nasza skrzynka do alkoholu jest nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim elegancka i stylowa. Wykonana z najwyższej jakości drewna, zachwyca swoim naturalnym kolorem i wzorem słojów. Akrylowa szybka na froncie pozwala na podziwianie zawartości, jednocześnie chroniąc ją przed kurzem czy innymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu butelka ulubionego alkoholu Rodziców będzie prezentować się efektownie. Co więcej, skrzynka może być personalizowana. Możliwość dodania dedykacji, daty ślubu czy innych elementów sprawia, że staje się ona wyjątkowym upominkiem, dostosowanym dokładnie do Waszych potrzeb i oczekiwań. Wyobraźcie sobie wzruszenie w oczach Waszych Rodziców, gdy otrzymają taką skrzynkę z butelką ich ulubionego trunku i osobistą dedykacją. Podarujcie im coś więcej niż tylko butelkę alkoholu. Dajcie im piękną i trwałą pamiątkę, która będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu przez lata. Nasza drewniana skrzynka z akrylową szybką to więcej niż tylko opakowanie - to wyraz Waszej miłości i wdzięczności wobec tych, którzy są z Wami od samego początku.

Wymiary:
  • wysokość: 34,5 cm, szerokość: 11,5 cm, głębokość: 10 cm

Ważne:
  • skrzynka nie zawiera butelki z alkoholem, dokup alkohol osobno.

Zobacz także