Etykieta na wino z podziękowaniem dla taty
search
  • Etykieta na wino z podziękowaniem dla taty

ETYKIETA na wino ślubne podziękowanie dla TATY

15,98 zł
Brutto
Czasami małe gesty wyrażają wielkie uczucia, które w niektórych sytuacjach aż trudno ubrać w słowa. Podaruj kochanemu tacie w geście podziękowań ślubnych jego ulubione wino z ozdobną etykietą, na której znajdują się pełne uczuć do taty życzenia.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czasami małe gesty wyrażają wielkie uczucia, które w niektórych sytuacjach aż trudno ubrać w słowa. Podaruj kochanemu tacie w geście podziękowań ślubnych jego ulubione wino z ozdobną etykietą, na której znajdują się pełne uczuć do taty życzenia.

Opis:
  • Etykieta na wino, o niezwykłej zawartości, która oprócz tego, że w oryginalny sposób ozdobi butelkę z winem, będzie również ozdobną kartką, na której widnieje dedykacja dla taty.
  • Naklejka jest samoprzylepna, co sprawia, że bardzo łatwo umieszcza się ją na powierzchni butelki, bez konieczności usuwania etykiety pierwotnej.
  • Kolorystyka, która wypełnia powierzchnię to czerwień w połączeniu z delikatnym beżem. Zewnętrzna część i pas na środku naklejki mają czerwony kolor. Subtelne dekoracje, które wyglądem przypominają ornamenty, są jasne, resztę dopełnia wzruszająca treść z poprzedzającą ją dedykacją:
MOJEMU KOCHANEMU TACIE
DZIĘKUJĘ
za silne ramię w chwilach zwątpienia,
za ojcowską miłość, która pozwala
pamiętać o tym, jaki jesteś
wspaniały!
  • Etykieta z podziękowaniem dla taty,  które wkomponowane jest w dekoracje przypominające elementy niczym z herbu, nabiera całkiem nowej funkcji. Jeśli podarujesz tacie jego ulubione wino, opatrzone tą etykietą, nie obejdzie się bez wzruszeń.
Zastosowanie:
  • Butelka wybornego wina to wyśmienity podarunek dla taty, na okoliczność, którą są podziękowanie ślubne od dzieci dla rodziców. Ulubiony trunek, najlepiej pięknie opakowany to popularny prezent, który wręcza się w ramach symbolicznego prezentu dla rodziców.
  • Jako młoda para i przede wszystkim małżonkowie, dzieci składają na ręce rodziców wspólne podziękowania oraz wspólnie wręczają prezenty. Jednak nic nie zaszkodzi, aby każde z państwa młodych dodatkowo, z głębi serca podziękowało swoim rodzicom za całokształt wychowania, trudu i miłości, które to rodzice włożyli w ich wychowanie. Ukochany ojciec z pewnością doceni gest podarowania jego ulubionego trunku.
  • Później przyjdzie czas na wzruszenie i refleksje, a to z pewnością będzie mu towarzyszyło w momencie, gdy skupi się na tym co znajduje się na ozdobnej etykiecie butelki.
  • Wino, które tato otworzy już po ślubie, pozwoli mu na spokojnie przeżyć ten dzień jeszcze raz. W końcu nie tak często jest się świadkiem ślubu swojego dziecka. Ciepłe słowa na etykiecie, które niewątpliwie są wyrazem tego, za co są podziękowania, pozwolą mu przejść ten wzruszający okres. Butelkę być może zachowa jako rodzaj pięknej pamiątki.
Wymiary:
  • 12 cm x 10 cm.

Zobacz także