Aranżacja stołu w cytrynowym stylu. Idealne dodatki na przyjęcie weselne w modnym wydaniu.
search
 • Aranżacja stołu w cytrynowym stylu. Idealne dodatki na przyjęcie weselne w modnym wydaniu.
 • Drewniana skrzynia na alkohol. Wzbogacona jest o motyw cytryny.

SKRZYNIA na 2 Wina Podziękowanie ślubne dla Rodziców Słoneczna Cytryna

99,98 zł
Brutto
Skrzynia na wino dla rodziców z kolekcji Słoneczna Cytryna to doskonały prezent w ramach podziękowania na weselu. Misterne wykonanie drewnianej skrzynki zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Skrzynia na wino dla rodziców z kolekcji Słoneczna Cytryna to doskonały prezent w ramach podziękowania na weselu. Misterne wykonanie drewnianej skrzynki zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Opis:
 • Skrzynia na wino dla rodziców z kolekcji Słoneczna Cytryna została wykonana z jasnego gatunku drewna. Widoczne na powierzchni słoje i sęki sprawiają, że każdy egzemplarz jest unikalny. Wewnątrz skrzynki znajduje się dykta przedzielająca ją na dwie części. W ten sposób w środku zmieszczą się dwie butelki alkoholu – jedna dla mamy i druga – dla taty.
 • Skrzynka wyposażona jest w sznur, który ułatwia jej przenoszenie. Na przedzie znajduje się także szybka zabezpieczająca znajdujący się wewnątrz alkohol. Nie jest wykonana z tradycyjnego szkła, a lżejszego, a jednocześnie solidnego akrylu. Na pleksi nadrukujemy treść życzeń wraz z personalizacją, czyli Waszymi imionami i datą ślubu. Życzenia rozpoczną się słowami: „Kochani Rodzice”. Dalej następuje podziękowanie za trud wychowania, miłość, uśmiech, dni radości i szczęścia, wsparcie. Taka „laurka” rodzicom jak najbardziej się należy i na pewno będą wzruszeni prezentem.
Zastosowanie:
 • Chcecie w wyjątkowy sposób podziękować rodzicom za ich miłość i wsparcie? Wybierzcie skrzynię na wino dla rodziców z kolekcji Słoneczna Cytryna. Możecie w niej umieścić ulubione trunki rodziców, najlepiej z okolicznościowymi etykietami. Warto tutaj postawić na personalizację, czyli wybrać etykietę dla mamy i taką przeznaczoną dla taty. Choć jest to skrzynia, w której zmieszczą się dwie butelki wina czy szampana, to możecie postawić na inny zestaw. Świetnie sprawdzi się butelka szampana, a obok niej zestaw SPA. Można również postawić na włożenie do jednej z przegród aromatycznej kawy, herbaty lub czekoladek. W drugiej przegrodzie obok wina mogą znaleźć się np. perfumy. To od Was zależy, jak skomponujecie zestaw. Dobrym momentem na wręczenie takiego prezentu będzie oczywiście wesele. Najlepiej postawić na porę wieczorną, gdy można stworzyć odpowiedni uroczysty nastrój z kolorowymi lampami czy też świecami. Przed przekazaniem skrzyni na wino można skierować do rodziców kilka słów od siebie.

Wymiary:

 • wysokość: 36cm,
 • szerokość: 20,5cm,
 • głębokość: 11cm.

WAŻNE:

 • przedmiotem zakupu jest drewniana skrzynia BEZ butelki i dekoracji widocznej na zdjęciu

Zobacz także