PLAKAT powitalny na salę weselną Słoneczna Cytryna 50x70cm
search
  • PLAKAT powitalny na salę weselną Słoneczna Cytryna 50x70cm
  • PLAKAT powitalny na salę weselną Słoneczna Cytryna 50x70cm

PLAKAT powitalny na salę weselną Słoneczna Cytryna 50x70cm

49,98 zł
Brutto

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeśli poszukujesz efektownych dekoracji ślubnych w energetycznym stylu, mamy dla ciebie świetną propozycję! To plakat powitalny z kolekcji Słoneczna Cytryna. Stanowi on nie tylko praktyczny element aranżacji, który informuje o lokalizacji wejścia na salę weselną, ale jest także ciekawą dekoracją, która dodaje uroku i charakteru całej uroczystości. Plakat powitalny z cytrynami będzie pierwszą rzeczą, jaką twoi goście ujrzą po przybyciu na miejsce przyjęcia — już na wstępie roztoczy on atmosferę życzliwości oraz sprawi, że poczują się oni komfortowo. Plakat z pięknym botanicznym motywem to świetny sposób na efektowne przywitanie swoich gości weselnych!

Ślubny plakat powitalny to oryginalna dekoracja, która zwróci uwagę wszystkich gości. Nasz plakat z cytrynami wykonany jest z wysokiej jakości papieru. W części centralnej może znajdować się napis o treści, np. : Witamy Gości Weselnych, tutaj zaczyna się nasza historia… IMIĘ PANNY MŁODEJ oraz IMIĘ PANA MŁODEGO, DATA. W dwóch przeciwległych rogach widnieją ozdobne grafiki z gałązkami kwitnących cytryn. Są one wykonane w stylu naturalistycznym, dzięki czemu oddają rzeczywiste piękno roślin. Uwagę zwraca nasycona kolorystyka, a w szczególności kolor żółty będący symbolem energii i radości. Grafiki z cytrynami stanowią motyw przewodni kolekcji ślubnej Słoneczna Cytryna. Znajdziesz w niej wiele energetycznych dekoracji i dodatków, dzięki którym stworzysz spójną aranżację sali weselnej. 

Plakat powitalny to doskonały sposób na stworzenie przyjaznej i serdecznej atmosfery przy wejściu do sali weselnej. Efektowny design z energetycznym wizerunkiem słonecznych cytryn wprawi wszystkich w radosny nastrój. Motywy botaniczne od kilku sezonów znajdują się w czołówce najmodniejszych dekoracji ślubnych. Kwiaty cytryn oraz ich żółte dojrzałe owoce kojarzą się z egzotyką i orzeźwieniem. Na sam widok dojrzałych cytrusów twoi goście poczują przypływ energii do zabawy! Plakat ślubny z motywem cytryn będzie pasował idealnie do aranżacji w stylu boho czy rustykalnym. Spodoba się także fanom nurtu eko. 

Wymiary:
  • 50 cm x 70 cm
Ważne:
  • plakat wysyłamy w tubie zabezpieczającej.

Zobacz także