Drewniane pudełko z prośbą o błogosławieństwo.
search
  • Drewniane pudełko z prośbą o błogosławieństwo.
  • Pudełka z prośbą o błogosławieństwo. Idealny dodatek ślubny z modną etykietą.
  • Aranżacja ślubna stołu z grafiką z kolekcji Special Day.

PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo Special Day

39,98 zł
Brutto
W polskiej tradycji błogosławieństwo rodziców przyszłych małżonków pełni bardzo ważną rolę. Jest wyrazem akceptacji związku, ale też oznacza, że rodzice przyjmują partnera córki czy syna do swojej rodziny i odtąd będą traktować go jak swoje dziecko.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

W polskiej tradycji błogosławieństwo rodziców przyszłych małżonków pełni bardzo ważną rolę. Jest wyrazem akceptacji związku, ale też oznacza, że rodzice przyjmują partnera córki czy syna do swojej rodziny i odtąd będą traktować go jak swoje dziecko. Dlatego należy sprawić, że ta chwila będzie jeszcze bardziej szczególna. I tutaj doskonale sprawdzi się pudełko prośba o błogosławieństwo z naszej oferty.

Opis:
  • Pudełko drewniane prośba o błogosławieństwo z kolekcji Special Day to cudowny prezent dla rodziców. Jest on wyrazem szacunku, ale i miłości do nich. Pudełko wykonane jest z drewna. Dzięki temu prezentuje się wyjątkowo. Słoje i sęki widoczne na powierzchni tworzą unikalny rysunek drewna. Jest on tak szczególny jak miłość zakochanych. Oczywiście warto zwrócić uwagę na wartość symboliczną. Otóż drewno jest metaforą miłości, pokonywania trudności, ale i rodziny. Zatem oznacza także, że rodzice przyjmują partnera swojego dziecka do rodziny i będą go traktować jak swoje dziecko. W środku pudełka znajduje się tekst z prośbą o błogosławieństwo oraz podziękowanie za wsparcie, wychowanie oraz bezgraniczną miłość. Tekst prośby ozdobiony jest piękną grafiką. Przedstawia ona kwiaty. Całość utrzymana jest w subtelnej kolorystyce. Dzięki temu efekt wizualny jest jeszcze lepszy.
Zastosowanie:
  • Pudełko drewniane prośba o błogosławieństwo z kolekcji Special Day jest wzruszającym prezentem dla rodziców. Stanowi on podziękowanie za trud włożony w wychowanie. Ale też jest wyrazem miłości oraz oddania. Ukazuje Waszą wdzięczność za wsparcie i przyjęcie nowego członka rodziny. Oczywiście na pewno wywoła łzy wzruszenia u Waszych rodziców i sprawi, że będzie im bardzo miło na sercu. Warto zauważyć, że takie pudełko możecie podarować im zaraz przez błogosławieństwem. W ten sposób ich zaskoczycie. Na pewno taka chwila stanie się dla Was wszystkich jeszcze bardziej szczególna. Oczywiście pudełko prośbę o błogosławieństwo możecie też podarować rodzicom dzień wcześniej bądź zaraz po zaręczynach. Taki gest idealnie oddaje to, jak ważni są dla Was. Pudełko będzie również świetną pamiątką. Wystarczy tylko na nie spojrzeć, by już przypomnieć sobie tę chwilę.
Wymiary:
  • 15cm x 16,5cm.

Zobacz także