PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo dla rodziców Nowoczesny Ślub
search
  • PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo dla rodziców Nowoczesny Ślub

PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo dla rodziców Nowoczesny Ślub

39,98 zł
Brutto

Pudełko z prośbą o błogosławieństwo na wspólną drogę życia dla rodziców od Pary Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełko z prośbą o błogosławieństwo na wspólną drogę życia dla rodziców od Pary Młodej to wyjątkowy i głęboko symboliczny prezent, który ma wiele wartości. Kupno takiego pudełka to inwestycja w wyjątkowy i pamiątkowy element ceremonii ślubnej, który będzie cennym dodatkiem do tego wyjątkowego dnia i pozostanie w pamięci rodziców jako symbol miłości, szacunku i wdzięczności.

Drewniane pudełko wzbogacimy w środku o ozdobne wklejki. Na jednej znajdują się imiona Pary Młodej, a na drugiej treść prośby o błogosławieństwo. Grafika jest nowoczesna, w modnych kolorach. Idealnie wpisuje się w nowoczesny styl ślubu!

To więcej niż zwykły prezent. Szkatułka z prośbą o błogosławieństwo jest wyrazem szacunku, wdzięczności i miłości, jaki para młoda pragnie okazać swoim rodzicom. Symbolizuje uznanie dla roli, jaką rodzice odegrali w ich życiu i wychowaniu. Prośba o błogosławieństwo jest głęboko zakorzenioną tradycją w wielu kulturach, symbolizującą przeniesienie mądrości, doświadczenia i życzeń szczęścia na nową drogę życia. Pudełko staje się pięknym nośnikiem tego zwyczaju. Pudełko to także trwała pamiątka tego wyjątkowego momentu w życiu rodziny, która będzie przechowywana i ceniona przez lata. Jest to również symboliczny gest łączenia dwóch rodzin, podkreślający ich wspólny udział w życiu i szczęściu Pary Młodej. Jest to również sposób na wzmocnienie więzi rodzinnych i pokazanie, że rodzice są ważną częścią nowej drogi życiowej, jaką para młoda zamierza wspólnie przejść.

Wymiary:

  • 15 x 16,5 cm