Czekolada merci na podziękowanie ślubne dla babci i dziadka.
search
  • Czekolada merci na podziękowanie ślubne dla babci i dziadka.
  • Czekolada merci na podziękowanie ślubne dla babci i dziadka.

CZEKOLADA Merci w opakowaniu podziękowanie ślubne dla dziadków

23,98 zł
Brutto
Dziadkowie są tymi osobami, które często zajmowały się Wami pod nieobecność rodziców. Zawsze służyli radą i dobrym słowem, jednocześnie otaczając Was swoją opieką i miłością. Jeśli chcesz podziękować swoim dziadkom za okazane wsparcie i pomoc w życiu z okazji Waszego ślubu.
Rodzaj: dla babci
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Dziadkowie są tymi osobami, które często zajmowały się Wami pod nieobecność rodziców. Zawsze służyli radą i dobrym słowem, jednocześnie otaczając Was swoją opieką i miłością. Jeśli chcesz podziękować swoim dziadkom za okazane wsparcie i pomoc w życiu z okazji Waszego ślubu, to doskonałym wyborem może być słodkie podziękowanie, a dokładnie czekolada w eleganckim czekoladowniku.

Opis:
  • Czekolada Merci jako podziękowanie ślubne dla babci i dziadka zapakowana w tekturowym pudełeczku to świetny upominek. Opakowanie ozdobimy etykietą z napisem Słodkie podziękowanie dla kochanej babci/dla kochanego dziadka. Warianty do wyboru sprawiają, że będzie to osobisty, słodki podarunek. Etykieta jest ozdobiona kwiatami maków, a także serduszkiem nad literą i  w słowie podziękowanie. Czerwona kolorystyka i owo serduszko nawiązuje do designu oryginalnego opakowania.
Zastosowanie:
  • Warto podziękować swoim dziadkom w szczególny sposób, wręczając im tabliczkę czekolady w eleganckiej obwolucie. Może być to wyjątkowy upominek z okazji Waszego ślubu, który uroczyście wręczycie w obecności wszystkich zaproszonych gości. Z tej okazji możecie podarować Waszym dziadkom podziękowanie. Choć dziadkowie nie wymagają od swoich wnuków prezentów, to jednak podziękowanie ślubne będzie dla nich niezwykle wzruszające, tym bardziej że zyskują nowego wnuka lub nową wnuczkę w osobie męża lub małżonki wnuczki czy też wnuka. Taka słodkość będzie świetnym dodatkiem do kawy.
Wymiary:
  • 21,5 × 10,5 cm.

Zobacz także