Ozdobna etykieta na podziękowanie dla świadka. Etykieta w białym kolorze, z czarnym nadrukiem.
search
  • Ozdobna etykieta na podziękowanie dla świadka. Etykieta w białym kolorze, z czarnym nadrukiem.

ETYKIETA na alkohol podziękowanie dla Świadka

14,98 zł
Brutto
Idealne podziękowanie dla świadka w postaci etykiety na wino. Etykieta jest w modnej kolorystyce, posiada czarny nadruk. Wzbogacona jest o efektowny motyw graficzny, który idealnie nawiązuje do świadka. Podarujcie bliskiej osobie wyjątkowy upominek.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Idealne podziękowanie dla świadka w postaci etykiety na wino. Etykieta jest w modnej kolorystyce, posiada czarny nadruk. Wzbogacona jest o efektowny motyw graficzny, który idealnie nawiązuje do świadka. Podarujcie bliskiej osobie wyjątkowy upominek, w szczególności, gdy wspiera Was w organizacji wesela i przekazuje Wam dobre rady i słowa. 

Opis:

  • Etykieta na wino to idealny dodatek na podziękowanie dla świadka. Etykieta jest w szarym odcieniu, posiada czarny motyw graficzny. Na głównym planie widnieje męski uścisk dłoni, który symbolizuje podziękowanie. Powyżej napisu umieścimy napis: Najlepszy świadek na świecie! Natomiast dolna część etykiety zawiera napis: Dzięki. Dałeś radę. Etykietę wzbogaca również grafika przedstawiająca ozdobną ramkę, przez co prezentuje się efektownie i stylowo. Etykieta ma charakter uniwersalny.

Zastosowanie:

  • Ozdobna etykieta na wino posiada efektowny motyw graficzny. Idealnie nawiązuje do świadkowania i podkreśla przyjacielska więź ze świadkiem. Etykietę można podarować jako prezent dla najlepszego przyjaciela, brata, kolegi, kuzyna, który jest Waszym świadkiem na ślubie. Ozdobna etykieta posiada uniwersalny charakter, idealnie pasuje na upominek za świadkowanie.
  • Podziękowanie dla świadka powinno być oryginalne i wyjątkowe, a etykieta z męską grafiką z pewnością taka jest. Taki prezent zachwyci obdarowaną osobę. Na etykiecie widnieje grafika symbolizująca przyjaźń oraz to, że Pan Młody może zawsze liczyć na swojego świadka, w każdym aspekcie życia.
  • Etykietę można umieścić na ulubionym alkoholu dla świadka. Ciekawie będzie prezentować się na butelce wina, szampana. Świadek z pewnością pozytywnie będzie zaskoczony, gdy otrzyma taki pomysłowy prezencik. Podaruj bliskiej osobie prezent, który jednocześnie może być świetną pamiątką z Waszej uroczystości zaślubin.
  • Grafika na etykiecie zachowana jest w modnej szaro-czarnej kolorystyce. Dzięki temu będzie to idealny prezent dla mężczyzny. Również taka kolorystyka pasuje do każdego stylu przyjęcia weselnego. Biało-czarne elementy są stylowe oraz bardzo eleganckie. 

Wymiary:

  • 10 cm x 12 cm.

Zobacz także