Prezent dla Młodej Pary w postaci albumu na zdjęcia. Delikatna grafika zielonej gałązki z imionami Pary Młodej.
search
  • Prezent dla Młodej Pary w postaci albumu na zdjęcia. Delikatna grafika zielonej gałązki z imionami Pary Młodej.
  • Album ze sztywnymi kartami do wklejania zdjęć.
  • Album na zdjęcia ślubne - piękny prezent dla Młodej Pary. Trwała pamiątka ślubna z imionami Nowożeńców.

ALBUM EKO biały ślubny do wklejania zdjęć Zielona Gałązka

64,98 zł
Brutto

Trwały album na ślubne zdjęcia to już klasyka wśród prezentów ślubnych. Album w wyjątkowym wydaniu, z imionami Pary Młodej na okładce pozwoli Wam wyróżnić się na tle pozostałych gości. Nowożeńcy mogą wypełnić go fotografiami z uroczystości i dzięki temu stworzą piękną, trwałą pamiątkę na długie lata.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Trwały album na ślubne zdjęcia to już klasyka wśród prezentów ślubnych. Album w wyjątkowym wydaniu, z imionami Pary Młodej na okładce pozwoli Wam wyróżnić się na tle pozostałych gości. Nowożeńcy mogą wypełnić go fotografiami z uroczystości i dzięki temu stworzą piękną, trwałą pamiątkę na długie lata.

Album na zdjęcia w twardej oprawie w białym kolorze. Karty albumu są szyte i sztywne oraz przekładane pergaminem - doskonała jakość. W środku nie ma żadnych kieszeni na zdjęcia, więc można je wklejać w dowolnej konfiguracji. Okładkę albumu zdobi trwały nadruk wykonany nowoczesną metodą. Grafika przedstawia napis: "Od tego jak spędzamy każdy dzień, zależy to jak spędzamy całe życie". Ostatnie słowo zakończone jest zieloną gałązką, a cały napis zapisany jest czcionkami w różnym stylu i w różnych kolorach. Pod grafiką umieścimy napis "Cudowne życie" oraz imiona Pary Młodej.

Ślubny prezent powinien być trwałą pamiątką - album pozwoli Młodej Parze przechowywać zdjęcia ślubne. Będą mogli się nimi cieszyć przez wiele długich lat. Taki upominek z pewnością wyróżni Cię na tle pozostałych gości, a album z pewnością będzie jednym z ulubionych podarunków Pary Młodej.

Wymiary:
  • wymiary: 24 cm x 29 cm; ilość stron: 56 stron

Zobacz także