Drewniany obraz na plastrze drewna z imionami Pary Młodej. Prezent ślubny z grawerem.
search
  • Drewniany obraz na plastrze drewna z imionami Pary Młodej. Prezent ślubny z grawerem.

OBRAZ na plastrze naturalnego drewna na prezent ślubny Gałązki

49,98 zł
Brutto

Jeśli szukasz, co kupić na prezent dla Młodej Pary dobrze trafiłeś! Unikalny obraz wykonany na plastrze z naturalnego drewna to piękny dodatek do przysłowiowej koperty z telegramem ślubnym! Jeśli Twoi bliscy kochają dekoracje w stylu natural czy boho, koniecznie podaruj im unikalny prezent z ich imionami i datą ślubu wykonanymi na prawdziwym drewnie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeśli szukasz, co kupić na prezent dla Młodej Pary dobrze trafiłeś! Unikalny obraz wykonany na plastrze z naturalnego drewna to piękny dodatek do przysłowiowej koperty z telegramem ślubnym! Jeśli Twoi bliscy kochają dekoracje w stylu natural czy boho, koniecznie podaruj im unikalny prezent z ich imionami i datą ślubu wykonanymi na prawdziwym drewnie. Taka forma upominku ślubnego będzie dla nich pamiątką z najważniejszego dnia w życiu oraz dekoracją wspólnie uwitego gniazdka :)

Opis:

  • Plaster drewna wykonany z naturalnego materiału. Naokoło posiada obramowanie z naturalnej kory. Na froncie umieścimy trwały wzór przedstawiający gałązki ułożone w półkola - jedną na górze i jedną na dole podstawki. Część listków na gałązkach jest wypełnionych, a część pustych. Na środku drewnianego koła, oddzielone górną i dolną linią znajdą się imiona Pary Młodej. Są one połączone znakiem "&" na wypełnionym kole. Pod dolną linią umieścimy datę ślubu zakończoną uroczym sercem. Cały wzór wykonany jest niezwykle precyzyjnie i doskonale jakościowo. Czcionki użyte na obrazie są ozdobne i eleganckie. Sposób wykonania grafiki jest niezwykle szczegółowy - serduszko na dole ma biała kropeczkę imitującą połysk. Gałązki dekorowane są drobnymi kropeczkami. Całość prezentuje się wyjątkowo precyzyjnie!

Zastosowanie:

  • Obraz wygrawerowany w drewnianym plastrze to unikalny prezent ślubny, który możesz podarować bliskiej parze w dniu wesela. Dekoracja dołączona do koperty z telegramem ślubnym będzie oryginalnym akcentem, który z pewnością wyróżni Was spośród innych gości weselnych. Jeśli Para Młoda lubi styl boho czy natural, taki prezent z pewnością znajdzie ich uznanie. Po uroczystości może być powieszone w mieszkaniu pary lub położone na komodzie w salonie. Obraz umieszczony w widocznym miejscu codziennie będzie przywoływał wspomnienia z pięknego dnia ślubu i wesela. Imiona Pary Młodej umieszczone w drewnie sprawiają, że taki prezent ślubny jest bardzo osobisty. 

Wymiary:

  • średnica: 25cm

Personalizowany obraz dla Pary Młodej z napisami

Zaraz po otrzymaniu zaproszenia na wesele Pary Młodej, goście muszą stanąć przed ciężkim zadaniem, jakim jest wybór odpowiedniego prezentu. Czy lepiej jest podarować zakochanym coś praktycznego, z czego będą mogli codziennie korzystać, czy też zdecydowanie ciekawszym pomysłem jest postawienie na piękną pamiątkę? Część osób rozważy również przekazanie w ręce nowożeńców stosownej sumy pieniędzy, którą można odłożyć lub wykorzystać na bieżące wydatki. Niezależnie od wyboru – Para Młoda z pewnością ucieszy się ze wszystkiego, co otrzyma. Celem przyjęcia jest przecież dobra zabawa i świętowanie zawarcia związku małżeńskiego. Prezent zdaje się więc mieć drugorzędne znaczenie. Nie oznacza to jednak, że można o nim zapomnieć! Dostępny w naszym sklepie obraz wygrawerowany w drewnianym plastrze na prezent ślubny będzie znakomitym pomysłem, który bez dwóch zdań zachwyci Parę Młodą.

Wspaniały prezent dla bliskich

Kiedy niektóre prezenty mają na celu być użyteczne, zadaniem innych jest pełnienie funkcji pamiątki. Prawdopodobnie nie istnieją zakochani, którzy nie docenią tak niepowtarzalnego podarunku, jakim jest plaster drewna z grawerowaną treścią. Unikalny obraz jest doskonałym dodatkiem do koperty z telegramem ślubnym. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku Pary Młodej, która ceni sobie styl natural i boho – tak niecodzienny upominek niewątpliwie stanie się najpiękniejszą pamiątką z tego niezapomnianego dnia. Co więcej, tego typu dekoracja będzie mogła znaleźć się w centralnym miejscu w mieszkaniu, pełniąc funkcję ozdoby wspólnie uwitego gniazdka.

Personalizowany obraz dla Pary Młodej z napisami

Znajdujący się w ofercie naszego sklepu internetowego plaster drewna wykonany został z naturalnego materiału – dookoła posiada obramowanie z kory, natomiast na froncie trwały wzór w postaci gałązek ułożonych w półkola. Warto zauważyć, iż sposób wykonania grafiki jest niezwykle szczegółowy, a całość prezentuje się doprawdy elegancko i precyzyjnie. Obraz na plastrze drewna na prezent ślubny dla nowożeńców to doskonały podarunek, który można przekazać bliskiej parze w dniu ślubu. Każdy z pewnością ucieszy się z tak niecodziennej pamiątki, szczególnie jeśli podarowana została przez bliską i ważną Parze Młodej osobę. Obrazek umieszczony w widocznym miejscu będzie stale przywoływał piękne wspomnienia.

Zobacz także