Skarbonka 3d z białą ramą i zdjęciem pary w tle. W środku jest napis na Wspólne marzenia. Prezent na ślub
search
  • Skarbonka 3d z białą ramą i zdjęciem pary w tle. W środku jest napis na Wspólne marzenia. Prezent na ślub
  • Skarbonka 3d z białą ramą i zdjęciem tulącej się pary w tle. W środku jest napis na Wspólne marzenia. Prezent na ślub

SKARBONKA - ramka 3D dla Młodej Pary ze zdjęciem

94,98 zł
Brutto
Skarbonka na ślub! To świetny pomysł na wręczenie pieniędzy, w oryginalny sposób. Ramka 3D – z ich własnym zdjęciem, wypełniona kasą na wspólne marzenia, będzie strzałem w dziesiątkę! Podaruj skarbonkę 3D i wyróżnij się z tłumu gości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Skarbonka na ślub! To świetny pomysł na wręczenie pieniędzy, w oryginalny sposób. Ramka 3D – z ich własnym zdjęciem, wypełniona kasą na wspólne marzenia, będzie strzałem w dziesiątkę! Podaruj skarbonkę 3D i wyróżnij się z tłumu gości.
 
Oryginalna Skarbonka na prezent dla Pary Młodej w formie eleganckiej białej ramki 3D, wyposażonej w specjalny otwór do wrzucania monet oraz banknotów. Skarbonka zyskuje na atrakcyjności z każdym kolejnym wrzuconym nominałem – im większa różnorodność, tym ciekawszy staje się efekt wizualny. Front ramki wykonany jest z przezroczystej pleksi, co pozwala na pełen podgląd zgromadzonych środków. To, co wyróżnia ten model, to umieszczone w tle życzenia oraz fotografia Młodej Pary, które dodają osobistego charakteru prezentowi. Wokół zdjęcia rozlokowane są dekoracyjne wzory imitujące brokat, co dodaje całości subtelnej elegancji i wyjątkowego nastroju. Na skarbonce widnieje inspirujący napis: „Na wspólne marzenia z najlepszymi życzeniami na nową drogę życia”, który jest umieszczony pod zbieranymi funduszami. Pod tym życzeniem znajduje się miejsce na podpis osoby wręczającej prezent, wykonany czarną, klasyczną czcionką. W ten sposób personalizacja czyni prezent jeszcze bardziej wyjątkowym.

Skarbonka to bardzo praktyczny przedmiot do gromadzenia oszczędności. Piękna i trwała dodatkowo będzie wspaniałą pamiątką ze ślubu. Idealnie nadaje się do postawienia w widocznym miejscu w domu, gdzie będzie nie tylko doskonałą ozdobą, ale również codziennie przypomni Nowożeńcom o ich wspólnych marzeniach i celach. Nawet po opróżnieniu, skarbonka może służyć jako motywacja do kontynuowania oszczędzania na nowe marzenia i cele. Przezroczysta pleksi pozwala na łatwe i estetyczne eksponowanie nowych oszczędności, co może być dodatkowym impulsem do planowania kolejnych wspólnych przygód.

Wymiary:

  • ramka 25,5cm x 25,5cm; głębokość: ok 6 cm
Ważne:

  • zdjęcie proszę przesłać na adres mailowy produkcja@sklepyoms.pl, w tytule proszę wpisać numer zamówienia; proszę zwrócić uwagę, aby zdjęcie było dobrej jakości
  • UWAGA! zdjęcie nie będzie modyfikowane ani obrabiane, grafik jedynie kadruje zdjęcia tak, aby księga prezentowała się jak najlepiej; nie ma możliwości wglądu w projekt przed otrzymaniem zamówienia; księga nie podlega reklamacjiZobacz także