ZAPALNICZKA elektryczna z grawerowanym napisem z dedykacją dla taty
search
  • ZAPALNICZKA elektryczna z grawerowanym napisem z dedykacją dla taty
  • ZAPALNICZKA elektryczna z grawerowanym napisem z dedykacją dla taty
  • ZAPALNICZKA elektryczna z grawerowanym napisem z dedykacją dla taty

ZAPALNICZKA plazmowa dla taty Ekskluzywny prezent podziękowanie od dzieci

89,98 zł
Brutto
Jeśli przygotowujecie się do ślubu i szukacie odpowiednich, ale niepospolitych prezentów dla Waszych ojców, to mamy dla Was wyjątkową propozycję. Doskonałym wyborem będzie elegancka zapalniczka plazmowa dla taty z grawerem. Ten zaawansowany technologicznie model na pewno przypadnie mu do gustu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeśli przygotowujecie się do ślubu i szukacie odpowiednich, ale niepospolitych prezentów dla Waszych ojców, to mamy dla Was wyjątkową propozycję. Ponieważ ojcowie często byli tymi, którzy rozniecali w was płomień pasji i różne zainteresowania, to warto im za to w symboliczny sposób podziękować. Doskonałym wyborem będzie zatem elegancka zapalniczka plazmowa dla taty z grawerem. Ten zaawansowany technologicznie model na pewno przypadnie mu do gustu.

Opis:
  • Zapalniczka plazmowa dla taty jest wykonana z metalu i utrzymana w czarnym kolorze. Na zapalniczce wykonamy biały grawer z personalizacją. Znajdzie się na niej grafika zapalniczki, fajerwerków i skrzyżowanego lontu. Ponadto umieścimy na niej napis „Ogień Taty” oraz imię taty w odmianie gramatycznej.
  • Ten model zapalniczki z grawerem dla taty jest wyposażona w metalowy włącznik, a także ekran, na którym widoczny jest stan naładowania urządzenia. Zapalniczkę plazmową można ładować na kilka sposobów. Można ją podłączyć za pomocą kabla USB do zapalniczki samochodowej, komputera, smartfona czy też powerbanku. Zapalniczka niie gaśnie pod wpływem powiewu wiatru, jest też odporna na wilgoć.
Zastosowanie:
  • Zapalniczka plazmowa dla taty będzie przydatnym gadżetem dla każdego miłośnika technologicznych nowinek. Możecie wręczyć ojcom po zapalniczce w czasie podziękowań dla rodziców na weselu. Sprawdzą się w czasie grillowania, na koncert w plenerze, czy do zapalenia zapachowych świec. Płomień jest symbolem miłości i pasji, dlatego zapalniczka plazmowa jest doskonałym pomysłem na prezent ślubny dla taty.

Ważne:

  • KOLOR zapalniczki wysyłany losowo w zależności od dostawy: czarny lub srebrny
  • Zapalniczka może się nieznacznie różnić od tej prezentowej na zdjęciach (może mieć diody, albo być bez nich)

Elegancka zapalniczka elektryczna na prezent

Wbrew pozorom zapaliczka jest doskonałym prezentem nie tylko dla osób palących, ale również dla tych, którzy z daleka trzymają się od nałogów. Tego typu podarunek jest więc niezwykle uniwersalny, dzięki czemu przypadnie do gustu niemalże każdemu rodzicowi. Elegancka zapalniczka elektryczna na prezent sprawdzi się nie tylko z okazji urodzin, czy imienin, ale także jako podziękowanie dla rodziców za trud włożony w pomoc przy organizacji wesela. Bliscy, na których zawsze można liczyć nawet w najcięższych momentach, z pewnością poczują się docenieni – tego typu podarunek to coś więcej niż zwykła dekoracja. Wyjątkowo wyglądająca zapalniczka jest prezentem przede wszystkim nad wyraz praktycznym – szczególnie jeśli jest solidna i wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Zapalniczka plazmowa – doskonały pomysł na prezent

Zapalniczka stanowi świetną opcję na prezent zarówno dla świadka, jak i ojca, czyli mężczyzn, dzięki którym ślub mógł odbyć się zgodnie z planem. Wsparcie bliskich osób jest nieocenione, dlatego warto odwdzięczyć się za trud, jaki włożyli oni w pomoc przy organizacji wydarzenia – każdy przecież lubi czuć się doceniony. Bardzo łatwo jest zapomnieć o okazywaniu najbliższym miłości. Podarowanie im prezentu, który trafi w ich gusta, z pewnością zostanie miło odebrane, a obdarowana osoba poczuje się dzięki temu wyjątkowo. Nie bez powodu doskonałym pomysłem na prezent jest zapalniczka z grawerem. Podziękowanie dla rodziców wyrażone w ten sposób pokazuje, jak ważną rolę pełnią w życiu młodych dorosłych. Tego typu gadżet przyda się nie tylko palaczom – równie praktyczny będzie w rękach majsterkowiczów, którzy użyją go np. do opalania drewna. Zastosowanie znajdzie też w rękach pani domu, która może użyć zapalniczki do zapalania aromatycznych świec.

Idealny sposób na wyrażenie uczuć

Wyjątkowa zapalniczka plazmowa dla rodzica wykonana została z metalu, wobec czego charakteryzuje się dużą trwałością. Jej czarny kolor z kolei jest niezwykle elegancki, przez co znakomicie sprawdzi się w rękach równie eleganckiego mężczyzny, który lubi mieć pod ręką praktyczne gadżety. Umieszczony na zapalniczce grawer będzie zawsze przypominał obdarowanej osobie, jak ważną rolę pełni w życiu swojego dorosłego dziecka. Co więcej, tego typu podarunek jest niebanalny i jedyny w swoim rodzaju – znalezienie drugiej takiej samej zapalniczki będzie graniczyło z cudem. Każdy fan nowinek technologicznych bez wątpienia doceni tak niezwykły i wyjątkowy prezent.

Zobacz także