Skarbonka personalizowana na prezent na ślub i na Rocznicę Ślubu.
search
  • Skarbonka personalizowana na prezent na ślub i na Rocznicę Ślubu.
  • Skarbonka personalizowana na prezent na ślub i na Rocznicę Ślubu.

SKARBONKA 3D ze zdjęciem Pary Prezent na Ślub i Rocznicę

94,98 zł
Brutto

Skarbonka na ślub to ciekawy sposób, by przekazać państwu młodym pieniężny prezent. Oczywiście sama skarbonka może nim być, wszak jest piękną i praktyczną pamiątką. Bez wątpienia zmobilizuje parę do oszczędzania na wspólne marzenia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku * GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Skarbonka na ślub to ciekawy sposób, by przekazać państwu młodym pieniężny prezent. Oczywiście sama skarbonka może nim być, wszak jest piękną i praktyczną pamiątką. Bez wątpienia zmobilizuje parę do oszczędzania na wspólne marzenia.

Opis:

  • Oszczędzanie nie jest domeną wielu osób, ale wiele osób obiecuje sobie, że od następnego miesiąca, roku zacznie oszczędzać. Tak jest również w przypadku małżeństw. Dlatego skarbonka na ślub będzie świetnym podarunkiem. Jest wykonana w formie przestrzennej ramy. Ma biały kolor, a w górnej części otwór przez który można wrzucać monety i banknoty do środka. Co bardzo istotne szybka jest przezroczysta, zatem wnętrze jest widoczne i od razu będzie widać, jeśli oszczędności zostaną uszczuplone. Na transparentnej szybce znajduje się napis, czyli słowa nasz dzień. Odnosi się on oczywiście do dnia ślubu. Poniżej, w dolnej części umieścimy datę ślubu, a także imiona nowożeńców. Wewnątrz skarbonki na ślub znajduje się karta z parą młodą. Oczywiście możecie ją zastąpić zdjęciem państwa młodych.

Zastosowanie:

  • Jeśli chcecie podarować parze młodej prezent, który będzie praktyczny i pozwoli spełniać plany, to bez wątpienia skarbonka na ślub jest takim podarunkiem. Para Młoda może prezent wykorzystać już na weselu. Starosta zorganizuje zbiórkę na wózek lub podróż poślubną, a każdy z gości symbolicznie dorzuci się do skarbonki. Do takiej skarbonki mogą oczywiście trafić pieniądze z kopert. Skarbonka na ślub może ozdobić stół prezydialny przy którym siedzą państwo młodzi. Na pewno będzie pasować do wielu dekoracji. 
Wymiary:
  • ramka 25,5 cm x 25,5 cm; głębokość: ok. 6 cm.

Zobacz także