Skrzynka z mini szampanem i czekoladkami na podziękowanie dla świadkowej.
search
  • Skrzynka z mini szampanem i czekoladkami na podziękowanie dla świadkowej.

SKRZYNKA mini szampan i czekoladki Prezent dla świadkowej Ślubny Eukaliptus

69,98 zł
Brutto
Drewniana skrzynka z ciekawą zawartością na podziękowanie dla świadkowej. Wewnątrz umieścimy bezalkoholowego szampana i mleczne czekoladki.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to wydarzenie pełne ekscytacji i radości, ale także stresu. Kiedy już będzie po, to z pewnością pomyślisz sobie: - Co bym zrobiła, bez mojej świadkowej?... No właśnie — świadkowa to Twoja najbliższa przyjaciółka, która pomoże Ci wybrać suknię czy ubrać się przed ceremonią. Podziękuj jej za zaangażowanie i wsparcie emocjonalne, obdarowując wyjątkowym prezentem! Ciekawą propozycją na podziękowanie dla świadkowej jest ta ozdobna skrzynka z mini szampanem i czekoladkami. Ta pamiątkowa skrzyneczka z ozdobną personalizowaną kartą z życzeniami to elegancki sposób na wyrażenie wdzięczności. Taki podarunek z pewnością spodoba się Twojej przyjaciółce i sprawi, że poczuje się doceniona.

Rola świadkowej to duża odpowiedzialność, ale i wyróżnienie — powierzenie tej roli to wyraz najwyższego zaufania i ogromnej sympatii. Dobrze mieć kogoś takiego obok podczas przygotowań do ślubu i w dniu wesela. Świadkowa zadba o Twój dobry nastrój, pomoże złagodzić stres oraz zatroszczy się o szczegóły kreacji tak, aby wszystko było w jak najlepszym porządku. Podziękuj jej za to, wręczając na przyjęciu tę oto skrzynkę z szampanem i czekoladkami. To doskonały pomysł na prezent dla świadkowej, który z pewnością przypadnie jej do gustu. 

Wnętrze drewnianej skrzyneczki wyłożone jest ozdobnym wypełnieniem w białym kolorze. Wewnątrz znajdują się czekoladki w złotych owijkach spakowane w biały woreczek z organzy oraz mini butelka bezalkoholowego szampana ozdobionego białą kokardą. Na wewnętrznej stronie pokrywki umieszczona jest ozdobna karta z tekstem podziękowania o treści:

Kochana IMIĘ ŚWIADKOWEJ!
Dziękujemy Ci za pomoc i dobre rady,
dzięki którym ten dzień
jest najpiękniejszym dniem 
w naszym życiu. 
IMIĘ PANNY MŁODEJ
oraz 
IMIĘ PANA MŁODEGO
DATA.

Na karcie widnieją motywy roślinne z gałązkami eukaliptusa. Prezent dla świadkowej w skrzynce wygląda bardzo elegancko i nowocześnie. Grafika umieszczona na karcie stanowi motyw przewodni serii Ślubny Eukaliptus. Seria została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych aranżacjach. Znajdziesz tam mnóstwo dekoracji i dodatków, dzięki którym stworzysz spójny wystrój wesela w najmodniejszych kolorach. 
Wymiary:
  • wymiary skrzyni: 22,5 cm x 16,5 cm x 8 cm,
  • szampan bezalkoholowy: 200 ml.

Zobacz także