Brelok skórzany w czarnym kolorze. Podziękowanie dla świadka.
search
  • Brelok skórzany w czarnym kolorze. Podziękowanie dla świadka.
  • Aranżacja stołu z motywem eukaliptusa.

PODZIĘKOWANIE dla świadka skórzany brelok w pudełku Ślubny Eukaliptus

94,98 zł
Brutto
Podziękowanie ślubne dla świadka. Brelok czarny w pudełku.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świadek to odpowiedzialna rola oraz dowód ogromnego zaufania i sympatii ze strony pana młodego. Świadek jest niezastąpioną osobą, która nie tylko pomoże wszystko ogarnąć, ale także będzie pamiętać o tym, o czym Ty zapomnisz oraz da Ci wsparcie emocjonalne w momentach, w których będziesz go bardzo potrzebował. Podziękuj mu za to wsparcie i zaangażowanie, obdarowując go wyjątkowym prezentem. Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla świadka? W tej roli doskonale sprawdzi się ta elegancka propozycja, czyli skórzany brelok w ozdobnej skrzynce. Ten pięknie zapakowany personalizowany gadżet będzie idealnym prezentem, wspaniałą pamiątką oraz dowodem męskiej przyjaźni. 

Prezent dla świadka zapakowany jest efektownie i elegancko — drewniana skrzyneczka wyłożona jest ozdobnym wypełnieniem, na którym umieścimy skórzany brelok. Personalizowany brelok dla świadka jest w czarnym kolorze. Na breloku umieścimy imię Twojego przyjaciela, a pod nim niewielki symbol męskiej muchy. Materiał w postaci skóry impregnowanej oraz metalowe okucia sprawiają, że brelok jest trwały i solidny. Na wewnętrznej stronie wieka skrzynki umieszczona jest ozdobna karta ze słowami podziękowania: Drogi IMIĘ ŚWIADKA! Dziękujemy Ci za Twoje wielkie serce, pomocną dłoń i dobre rady oraz za to, że zawsze możemy na Ciebie liczyć. IMIĘ PANNY MŁODEJ oraz IMIĘ PANA MŁODEGO, DATA. Jeśli zależy Ci, aby Twoja ślubna aranżacja była zjawiskowa, dobierz inne dodatki i dekoracje z kolekcji Ślubny Eukaliptus i ciesz się spójnym wystrojem na swoim weselu.

Świadek to bliska osoba, która rozumie Cię tak jak nikt — możesz być przy nim sobą, darzysz go zaufaniem i sympatią. Okaż mu zatem wdzięczność za pomoc w tym wyjątkowym czasie, jakim były przygotowania do ślubu! Personalizowany prezent dla świadka to doskonały sposób, aby powiedzieć: dziękuję. Ta niewielka skrzyneczka o eleganckim wyglądzie skrywa w sobie personalizowany brelok dla świadka, który jest nie tylko eleganckim i praktycznym podarunkiem, ale przede wszystkim wspaniałą pamiątką. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu Twojemu przyjacielowi oraz sprawi, że poczuje się doceniony.

Informacje:

  • Kółko na klucze,
  • Skóra impregnowana - nie wchłania wody,
  • Zapięcie na knapik,
  • Wymiary: 2,5 × 14 cm.

Zobacz także