Księga gości ślubnych z personalizowaną okładką.
search
  • Księga gości ślubnych z personalizowaną okładką.
  • Aranżacja stołu z motywem eukaliptusa.

KSIĘGA GOŚCI weselnych Ślubny Eukaliptus BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto
Księga gości na wesele. Okładka personalizowana z modną grafiką przedstawiającą liście eukaliptusa. Kolor kartek do wyboru: białe lub czarne.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga gości na wesele. Okładka personalizowana z modną grafiką przedstawiającą liście eukaliptusa. Kolor kartek do wyboru: białe lub czarne.
 
  • Stylowa księga gości na wesele z grafiką z kolekcji Ślubny Eukaliptus. Zachwyca usztywnianą, a jednocześnie miękką okładką w kolorze białym, ozdobioną motywem listków eukaliptusa i złotymi, błyszczącymi detalami. Okładkę uzupełnia personalizacja obejmująca imiona nowożeńców oraz datę ślubu. Kartki powstały z wysokogatunkowego papieru i są dostępne w kolorze białym lub czarnym do wyboru. Wewnątrz znajduje się aż 100 stron, na których goście mogą umieszczać swoje wpisy. Do księgi najlepiej sprawdzą się markery w czarnym, srebrnym lub złotym kolorze.
  • Personalizowana księga gości weselnych zachwyca swoim designem i modnym wyglądem. Jednak sama w sobie księga na wpisy pamiątkowe to coś ponadczasowego i uniwersalnego, co stanowi niesamowitą pamiątkę z tego ważnego dnia. Na jej eleganckich kartach goście będą mogli wpisać życzenia, dedykacje i rady dla nowożeńców. Ta wspaniała księga gości z personalizacją na wesele stanowi sprawdzone rozwiązanie, gdy chodzi o pamiątkę i szczególnego rodzaju atrakcję. Wielu gości wręcz oczekuje, że na weselu pojawi się taka księga. Dla nowożeńców będzie to natomiast coś, co pomoże im przywołać wzruszające wspomnienia z tego szczególnego dnia po latach. Piękna grafika z delikatnymi gałązkami oraz personalizacja sprawiają, że jest to jedyny w swoim rodzaju pamiątkowy album.
Wymiary:
  • 22 cm x 31 cm
  • 50 kartek (100 stron)

Zobacz także