Dekoracja stołu na ślub z eukaliptusem.
search
  • Dekoracja stołu na ślub z eukaliptusem.
  • Ramka na zdjęcie ślubne z motywem eukaliptusa. Prezent dla pary młodej.

RAMKA na zdjęcie ślubne prezent dla Młodej Pary Ślubny Eukaliptus

54,98 zł
Brutto

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizujesz swój ślub i szukasz inspiracji na oryginalny podarunek dla rodziców? Rodzice zajmują wyjątkowe miejsce w sercu każdego z nas. Sporo im zawdzięczamy, ale najważniejsza jest miłość, jaką bezinteresownie nas darzą. Warto w tym szczególnym dniu, jakim jest ślub, podziękować im za to. Ciekawą propozycją na prezent jest ta ramka na zdjęcie z motywem eukaliptusa, która będzie wspaniałą pamiątką tego wydarzenia. Ramka z waszymi imionami, datą ślubu i zdjęciem będzie przypominać Waszym rodzicom o tym niezwykłym dniu, a motyw eukaliptusa i nowoczesny kształt sprawiają, że jest ona także stylowym dodatkiem do wnętrza. 

Ramka na zdjęcie ślubne jest w kolorze białym i zdobi ją motyw roślinny z gałązkami eukaliptusa oraz delikatne detale. To niezwykle elegancki i subtelny wzór, który idealnie wpisuje się w obecne trendy. Taka ramka na zdjęcie ślubne sprawdzi się idealnie w roli prezentu dla rodziców. Będzie doskonałą pamiątką na lata, która będzie przypominać waszym rodzicom o wspaniałej ceremonii, w której uczestniczyli. Ramka wykonana jest z dbałością i prezentuje się bardzo elegancko. Gałązki eukaliptusa, jakimi jest ozdobiona, stanowią motyw przewodni serii dekoracji Ślubny Eukaliptus. Znajdziesz wśród nich wiele stylowych dodatków z eukaliptusem, dzięki którym stworzysz spójną aranżację ślubną i zachwycisz gości.

Wychowują nas, kochają, wspierają, są obok, kiedy ich potrzebujemy — tacy są nasi rodzice. To osoby, które zajmują szczególne miejsce w naszym życiu. Ślub własnych dzieci jest dla nich ogromnym przeżyciem. Warto w tym dniu pokazać im, że doceniamy ich obecność i zaangażowanie oraz podziękować za miłość i pomoc, jakie okazywali nam przez całe życie. W tym celu możesz obdarować ich wyjątkowym prezentem. Szukasz inspiracji na podziękowanie dla rodziców? W tej roli sprawdzi się ta personalizowana ramka z waszym zdjęciem oraz datą ślubu. Ramka na zdjęcie z motywem eukaliptusa to doskonały wybór na prezent dla rodziców, który z pewnością wywoła zachwyt i  łzy wzruszenia. 

Informacje:

  • ramka: 20 cm × 20 cm,
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm,
  • istnieje możliwość wywołania przez nas zdjęcia, opcję wówczas należy wybrać z wariantu dostępnego przy produkcie.

Zobacz także